Wpis z mikrobloga

Pytanie dotyczące płaskiej ziemii. Jeśli uważasz , że ziemia jest okrągła na 100% scrollowac dalej.
Nie chce gownoburzy a dyskusje zostawiam dla bardziej otwartych umsylow.

Dlaczego NASA nie zamknie gęb niedowiarkom jednym prostym nagraniem video?
Przecież to jest mega proste a jednak tego nie robią. Nie zastanawia was to? Kiedyś gdy ktoś wspomniał o płaskiej ziemii uznawałem go za człowieka oderwanego od dzisiejszej nauki, dzisiaj bez zbitych dowodów sam jestem skłonny w to uwierzyć.

Za płaskością ziemii przemawia również duzo za jak i przeciw. Ciężko jest szaremu człowiekowi dojść do jakichś konkretnych wniosków, ale nie dajcie się zmanipulować.

#plaskaziemia #nauka #oswiadczenie #przemyslenia
  • 64
  • Odpowiedz
@korporacion: To nie jest tak że nie ma dowodów na kulistość ziemi a argumenty płaskoziemców nie są obalane, one są przez te społeczności ignorowane albo udają że nie istnieją ;D. Nie ważne ile wyjaśnień by się pojawiło, oni i tak powiedzą że to fejk albo "nic nie widziałem".
  • Odpowiedz
@christomefisto: Ale zdajesz sobie sprawę że książka Kopernika była o tym, że ziemia kręci się wokół słońca, a nie o tym, że jest okrągła. Ludzie w starożytności już o tym wiedzieli.
  • Odpowiedz
@RozmarzonyRepublikanin: Ale po #!$%@? czytać jak wejdzie na link podany powyżej i zobaczy na własne oczy, nie wymagaj od ludzi którzy wierzą w płaskość ziemi i skuteczność leków homeopatycznych choć krzty wysiłku. Im podasz na tacy i tak to oleją.

Dostał linka w pierwszej odpowiedzi, a i tak się do tego nie odniósł xD
  • Odpowiedz
Dlaczego NASA nie zamknie gęb niedowiarkom jednym prostym nagraniem video?

Przecież to jest mega proste a jednak tego nie robią.


@korporacion: Akurat NASA będzie się przejmowała głosami jakichś płaskozjebów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz