Wpis z mikrobloga

Hej Mirki, krępuję się pisać od siebie, nigdy Was o nic nie prosiłem, ale teraz mam problem, pilnie potrzebuję pracy. Ostatnio źle mi się życie potoczyło... od pewnego czasu staram się wyjść z depresji, ciężka sprawa, a do tego dziś różowy odszedł po 12 latach... więc jest kiepsko :( Może szansą na powrót byloby szybkie znalezienie roboty, wiem że to nie urząd pracy, ale może ktoś kogoś szuka, albo coś słyszał... Mieszkam w Warszawie, jestem adwokatem po UW i staram się wygrzebać z doła... #praca #pomagajzwykopem #warszawa #depresja #prawo #pracbaza
Pobierz mam1problem - Hej Mirki, krępuję się pisać od siebie, nigdy Was o nic nie prosiłem, a...
źródło: comment_5mbbkUZIHZaXTnyyDG5H88hDy4ms1MtD.jpg
  • 8
@Nadrill @shoananas: dzięki za odpowiedź! Próbowałem do korpo w ktorym nigdy nie chciałem wylądować, ale i tak nie wyszło, moze mam coś z mordą nie tak? trochę w życiu zawaliłem, ale wiele czynników się na to złożyło, za dużo by tu o tym pisać... szukam roboty 3 miesiąc i już nie wiem co dalej począć :(
@mam1problem tak jak pisałem: znajdź cokolwiek na już, nawet jakąś fizyczna, czy w sklepie. chodzi o to, żebyś nie miał za dużo wolnego czasu na głupie myślenie. po prostu tak się składa teraz, że nie możesz się tam załapać, zwykły pech. na wiosne/lato zawsze jest więcej ofert, więc niedługo coś interesującego znajdziesz. ja Ci pracy nie załatwię, bo nie mam takiej możliwości, ale ktoś pomoże na bank. głowa do góry ( ͡