Wpis z mikrobloga

Przepis na mielone z człowieka a'la #krakow.
Potrzebujemy:
- porządne skrzyżowanie najlepiej Powstańców Wielkopolskich z Nowohucką i Lipską
- samice człowieka z piz*ą na oczach
- debila który znalazł #prawojazdy w Laysach
Wykonanie:
- Z powodu remontu torowiska wyłączamy wszystkie światła na naszym porządnym skrzyżowaniu. #kierowcy poruszają się wg wyuczonych zasad kierowania pojazdem
- Wpuszczany na skrzyżowanie samice człowieka z pi*dą na oczach, która instynkt samozachowawczy zostawiła w domu.na zebrę.
- Kierowca na jednym z dwóch pasów ruchu zatrzymuje się i wpuszcza samice na zebrę.
- #rozowypasek przechodzi przez pasy nie zaszczycając swoim cielęcym spojrzeniem drugiego pasu.
- kierowca, który znalazł prawo jazdy w Laysach widząc zatrzymany przed zebrą na sąsiednim pasie pojazd daje gazu i jedzie jak szalony.
-Patrzymy jak debilna samica człowieka będzie zmielona przez idiotycznego kierowcę.
Ważne!!! Aby mieć pewność, że nasz przepis wyjdzie nie pozwalamy by ogarnięty, dorosły #niebieskipasek z dużym refleksem zaczął krzyczeć do samicy z pi*dą na oczach "Uwaga, uważaj". Inaczej nici z dobrego mielonego ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 9
@Stalowa_Figura: mam nadzieje ze kierowcy sie ogarną z tym skrzyżowaniem bo na warunki krakowskie to gruby precedens żeby #!$%@? zikit wyłączał światła na skrzyżowaniu, na dodatek na takim ruchliwym. Trzymam kciuki i licze że kierowcy i piesi sobie z tym poradzą żeby pokazać że można wyłączać sygnalizacje bez ofiar w ludziach, może w końcu coś sie ruszy w tym mieście
@carbyne Prawie zgadłeś - mam nowy telefon i jeszcze się do siebie nie przyzwyczailiśmy xD
Przeżyła?
Nie jestem kierowcą a jedynie pieszym i rowerzystą (to w sumie kolejny temat na elaborat). Nie mniej jako pieszy nawet jeżeli sygnalizacja świetlna działa poprawnie to zachowuje ostrożność a co dopiero gdy jej nie ma. Czasem mam wrażenie że piesi uważają że jak są na pasach to są nietykalni ))¯_(ツ)_/¯

@piekuo Aż się boję co będzie
@Stalowa_Figura: spadła na plecy na ziemie i już tak leżała powiedzmy "nieruchomo", ale jakieś tam małe ruchy były także bezpośrednio "po" - żyła. Też w sumie mówili jej już żeby się nie ruszała do przyjazdu karetki. Czy nie dostała krwotoku nadtwardówkowego i zmarła później w szpitalu - tego nie wiem.
@Stalowa_Figura: Bardzo mocno trzymam kciuki żeby sie to udało ale jednak gdzieś tam czuje że będą potrącenia. Za szerokie przejścia dla pieszych, dodatkowo dadzą tam rondo więc będą wymuszenia wjezdzających. Dziwne że tam gdzie można wyłączać sygnalizacje to jej nie wyłączą a tam gdzie jest ciężko z jazdą to dają rondo xD