Wpis z mikrobloga

@Kuburro a ile siana? Moze sprobuj w outlecie na mełgiewskiej, klasycznie targ pod zamkiem, slyszalem tez ze na peowiaków jest zakład, który szyje. A jesli jestes z tych wiekszych (ale nie tylko) to zdaje sie ze sklep zeto tez na melgiewskie, za szkola nauki jazdy
@Kuburro no to na luzie, najpierw bym zajrzal do outletu na Twoim miejscu i popatrzyl tam, a w takiej cenie to tez moze do tarasow po prostu czy innej galerii handlowej. Zeto to wersja eco, a targ pod zamkiem tez idzie sie zaopatrzyc do 500 zeta z koszula i krawatem/mucha
@Kuburro kupiłem 2 lata temu w Bytomiu (mają sklepy w Felicity, Tarasach, Plazie) na promocji -50% za 600zł (często takie promki mają) byłem bardzo zadowolony z obslugi i garniaka dopóki nie schudłem 2 rozmiary, ale to już nie ich wina ( ) Polecam ten sklep.
@Kuburro: Wydaje mi się, że do dziś jest promocja w Wólczance (jest w Plazie), w zeszłym tygodniu kupiłem bawełnianą koszulę i jedwabny krawat za 150 zł (normalnie wyszłoby 250 zł). Za resztę spokojnie kupisz garnitur i zrobisz ewentualne poprawki.
@Kuburro: w Świdniku w Wenus jest sklep Sunset. Świetna obsługa, fachowość. Garnitury polskich producentów, robią poprawki. Ceny bardzo dobre. Ponizej 1000 zł z butami się wyrobisz :)
@Kuburro bardzo dobrze dobierają garniaki na koncertowej, taki mały sklepik. "Ambasador". Niebieski był zadowolony, tam kupował. Mili państwo, jak jakiś czas (chyba rok, o ile nie wiecej xD) później poszliśmy tam kupować koszule i nas pamiętali. Wymierzyli niebieskiego, dobrze doradzili, mówili co jest nie tak, co jest spoko. Do 1k powinieneś się zmieścić, jak jesteś studentem to możesz powiedzieć, jakaś zniżka chyba z tej okazji jest xd
@pingwinowa: akurat mam tam bardzo blisko, nawet dziś poszedłem, ale widniała jedynie kartka o tym, że wyjątkowo zamknięte ( ͡° ʖ̯ ͡°) ale przynajmniej wiem, że warto jeszcze raz podejść w poniedziałek, bo szukam dalej