Wpis z mikrobloga

Nie mogę już słuchać tego bełkotu, że wg lekarzy Alfie miał umrzeć 3 minuty po odłączeniu. To podły fake news i dezinformacja związana z nieprawidłowym przekazywaniem ustaleń.

Skąd te wspomniane, osławione trzy minuty?

Sąd zapytał jednego z lekarzy zajmujących się Alfiem, jakie powinno być dalsze postępowanie medyczne, na co lekarz odpowiedział:
"#!$%@? nie wiem, nie znam się, paracetamol nie działa, a nie ma u nas absolwentów z wykopu, to ja już nie wiem, co robić, ale jeśli sąd pozwoli mi odłączyć tego dzieciaka od aparatury i skaże go na śmierć głodową, tak żebym mógł patrzeć, jak umiera, patrzeć na rozpacz rodziców i ból dupy obrońców życia w internecie, to chyba dojdę w 3 minuty".

#takbylo #alfieevans #shitwykopsays

  • 36
@Siwulek Empatia to jest pogodzić się z faktami i dać człowiekowi odejść w spokoju, z godnością, bez przedłużania cierpienia. To, co ty nazywasz empatia, to jest egoizm i strach przed utrata, nawet za cenę czyjegoś cierpienia. To dziecko jest skazane na śmierć, broniąc podtrzymywania sztucznie jego zycia, bronicie okruciensywa i braku empatii wlasnie.