Wpis z mikrobloga

Nie mogę już słuchać tego bełkotu, że wg lekarzy Alfie miał umrzeć 3 minuty po odłączeniu. To podły fake news i dezinformacja związana z nieprawidłowym przekazywaniem ustaleń.

Skąd te wspomniane, osławione trzy minuty?

Sąd zapytał jednego z lekarzy zajmujących się Alfiem, jakie powinno być dalsze postępowanie medyczne, na co lekarz odpowiedział:
"#!$%@? nie wiem, nie znam się, paracetamol nie działa, a nie ma u nas absolwentów z wykopu, to ja już nie wiem, co robić, ale jeśli sąd pozwoli mi odłączyć tego dzieciaka od aparatury i skaże go na śmierć głodową, tak żebym mógł patrzeć, jak umiera, patrzeć na rozpacz rodziców i ból dupy obrońców życia w internecie, to chyba dojdę w 3 minuty".

#takbylo #alfieevans #shitwykopsays

  • 36
  • Odpowiedz
@Slonx: Też właśnie manipulujesz, bo próbujesz w ten sposób przekonać ludzi, że ci lekarze wcale nie chcieli odłączyć go od aparatury, bo uznali, że lepiej, żeby już umarł. Takie typowe złapanie za słówko i odwrócenie uwagi od sedna problemu.
  • Odpowiedz
  • 92
@Primusek

próbujesz w ten sposób przekonać ludzi, że ci lekarze wcale nie chcieli odłączyć go od aparatury, bo uznali, że lepiej, żeby już umarł.


Nic takiego nie sugeruję. Jestem po prostu zmęczony czytaniem zewsząd, że lekarze się nie znają i sąd #!$%@? wie.
  • Odpowiedz
@Slonx: dzisiaj byłem świadkiem jak młoda osoba rzucała różnymi takimi informacjami. Student polibudy podjarany, że Rutkowski wkroczył do akcji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz