Wpis z mikrobloga

No więc tak w skrócie - dziś zauważyłem, że na moim balkonie łazi sobie gołąb. Poszedłem pod balkon zobaczyć go bliżej. I co? Ten skubany zaczął sobie z gałązek robić gniazdo. o.O Tych gałązek było całkiem sporo już. Gołębia przegoniłem, gałązki strzepnąłem z balkonu. Ale skubany cały czas mi przylatuje na balkon, nawet jak go zganiam i pozawieszałem reklamówki na poręcze. Nawet przed chwilą siedział, choć gniazda już nie ma. Teraz w sumie nawet mi go szkoda, bo pewnie ma jajka w sobie i chce je złożyć. No, ale sorry panie gołąb (czy gołębica raczej?), ale narobisz mi pan syfu i nasrasz też przy okazji. ( ͡° ͜ʖ ͡°) No ale ok, nie będę go zganiał już. Niech złoży te jajka, albo niech odpocznie sobie w nocy. Tylko co dalej? Co jak mi jutro założy znowu gniazdo i co jak rano się obudzę a na balkonie będą jaja? Gdzie to zgłosić? Jakieś towarzystwo opieki nad zwierzętami? Straż miejska? No ja nie mogę pozwolić by mi gołąb siedział i srał na balkonie. Co radzicie robić?

#golab #golebie #ptaki #ptak #zwierzeta #kiciochpyta #corobic
  • 5
@Axelio: gdzieś czytałem że jak gołąb się wykluje na balkonie to potem zawsze na niego wraca i za nic nie da się przegonić więc raczej nie dawaj mu złożyć tam jajek, są siatki balkonowe na takie okazje ale chyba trochę zabawy jest z montażem
@Axelio: Za skur...a nie daj mu tam złożyć jajek. Będziesz miał później problem non stop. Jak raz gołąb sie przyzwyczai to koniec. Usuwaj tego brudasa i sie nie pierd...l bo będziesz żałował. Wiem co mówię.