Wpis z mikrobloga

a jesteś uzależniony od tego?


@Ortofenylofenolan_sodu: często zadaje sobie to pytanie. Trudno jest na nie odpowiedź, bo... zobacz film.
Gdyby patrzeć na uzależnienie jako formę ucieczki od czegoś/kogoś to jestem w takim razie na przeciwnej stronie. Totalnie nieuzależniony. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
c.....g - > a jesteś uzależniony od tego?

@Ortofenylofenolan_sodu: często zadaje s...
  • Odpowiedz
@chilling:
Tak, np. Kynofobia itd. Próbowałem już tego i owego, nawet kryształu, który jest uważany, za jedno z największych gówien jakimi można się faszerować, a do psychodelików nie mogę się przekonać właśnie przez te fobie.
Z jednej strony wiem, że byłoby zajebiście, ale jest też świadomość, że coś może pójść nie tak.
  • Odpowiedz
@chilling: Fajnie wiedzieć, że ktoś znajduje się na wysokim poziomie mentalnym ;) Widzę dużo podobieństw między Tobą, a mną w Twoich wypowiedziach. Chciałbym kiedyś porozmawiać z Tobą oraz wymienić się poglądami i porozmawiać na różne tematy. Tylko, że ja w porównaniu do Ciebie "dojrzałem" do takiego czegoś za pomocą książek z serii Osho, które bardzo gorąco polecam. Miało to taką wielką siłe z tego względu, że one są dość trudne
  • Odpowiedz
ten ćpun tak otagował, że nawet czarnolisty nie złapały


@piotr-antyn: ale wiesz, że ja widzę to co piszesz? Wyraziłeś jakiś swój gniew dzięki temu? Udało ci sie osiągnąć chociaż chwilową satysfakcję, czy tylko stałeś się bardziej zgorzkniały?
  • Odpowiedz
Kynofobia


@RatedR: też mam. I na kwasie patrzylem psom prost w oczy. W sumie nie wiem co ci powiedzieć. Ja mam naturalną ochotę mierzyć się z własnymi lękami, więc na kwasie przeważnie czuję większą do tego odwagę. Wszystko zależy od tych fobii i ich rozmiarów.
  • Odpowiedz
pomocą książek z serii Osho,


@KRISTAL: czytam teraz Empatię Osho. Są różne drogi dojścia do tego samego źródła. Nie mówię, że jedna jest gorsza, niż druga. Nie oceniam tego w żadnym kontekście. Każdy ma swój umysł i swoje potrzeby.

Jest dokładnie tak jak piszesz. Jak mam ci polecieć jakąś książkę to będzie to Wolność od znanego. Dla mnie prawdziwie przebicie.
  • Odpowiedz
@chilling: Ta książka prawdopodobnie jest kontynuacją OSHO, której szukałem przez wiele lat. Ile czasu już medytujesz? U mnie już 3 rok mija jeżeli mnie pamieć nie myli :) Niestety nie wiem czym jest CZ, jedyne z czym mi się kojarzy to z Czechami :D
  • Odpowiedz
@chilling jestem osobą niedoświadczoną w takich kwestiach, lecz niedawno na pewnej imprezie urodzinowej miałem okazję zapalić marihuanę, przynajmniej tak mi powiedziano.

to jak się czułem po tym było dziwne i trudne w opisaniu. czułem, że w myślach mam jeden wątek ale nie potrafiłem w nim wyszukać żadnych słów, jakby moje myśli płynnie przechodziły z wątku na wątek ale gdy chciałem skupić się na czymś konkretnym to nie potrafiłem nawet znaleźć słów w środku swoich myśli.

piszę o tym, ponieważ wtedy myślałem o wielu rzeczach ważnych dla mojego życia, o decyzjach które powinienem podjąć, o moich problemach i relacjach, o tym co chcę osiągnąć w życiu.
  • Odpowiedz