Wpis z mikrobloga

@sambor2806:
pierwsze pól roku jakieś 1700
potem około 2500
potem w zależności od stanowiska, stopnia, dodatków itd.
to są kwoty netto ale należy odliczyć ubezpieczenie obowiązkowe w wysokości około 100zł.
  • Odpowiedz
@wiem_wszystko: należy doliczyć takie elementy jak mundurówka i trzynastka co poprawia ogólnie o 20% średnio miesięczny przychód. Z drugiej strony trzynastka często nie przysługuje a za mundur musisz sam płacić właśnie z mundurówki :P.
Obecnie przychodzą ludzie z powołaniem lub sieroty życiowe :P.
@GdzieJestBanan: w upc na słuchawkach w najlepszych miesiącach też miałem faktury po 9k :P
  • Odpowiedz
@GdzieJestBanan: obniżenie wymagań to plotki. Może i chcą przyjść bo jest dalej po kilku kandydatów na jedno miejsce ale większość nie przechodzi testów. kilka lat temu było po 20-30 osób na 1 miejsce i było z czego wybierać.
Aktualnie stan kadrowy jest lichy, natomiast w 2019r a następnie w 2024 pojawią się kolejne masowe odejścia.
  • Odpowiedz
@Maro88z: tez mam 13 wypłatę w grudniu a potem 14 w styczniu jako premię. a moja praca nie jest ani stresująca, ani wymagająca i mam dużo czasu na inne aktywności. A policjanci serio za 2500 pracują na 3 zmiany. Stres. Wyjazdy na strajki. Ja p------e szanujcie się.
  • Odpowiedz
@Maro88z: Zawsze byłem za zwiększeniem wypłat mundurowym. Szczególnie, że teraz obraz polskiej policji się znacznie zmienia na lepsze. Sam chciałbym iść do policji i to z czystego powołania, ale wiem, że testów bym nie przeszedł.
  • Odpowiedz
@sambor2806: @Maro88z: Dalej jest sporo chętnych na jedno miejsce, ale jakość kandydatów pozostawia wiele do życzenia. Widziałem ostatnio papiery (było udostępnione gdzieś na fb) że np. w małopolsce mieli przyjąć w marcu 100 osób, ale przyjęli 80. Nie dlatego że nie było chętnych. Po prostu 80 kandydatów miało na tyle dużo punktów że się złapali, reszta szkoda gadać. Teoretycznie na liście się "załapali" ale po ilości punktów które
  • Odpowiedz