Wpis z mikrobloga

Oyster mniej niż tydzień przed deadlinem przesuwa termin mainnetu na 29 maja. Ech, a miałem w planach wyjść przy najbliższej górce i wejść w jakiś normalny projekt..
Dump rozpoczął się prawie dwa dni temu, zacznie przed oficjalnym oświadczeniem, interesujące. Współczuję tym, których większość portofolio stanowi PRL.
#kryptowaluty
Vaterial - Oyster mniej niż tydzień przed deadlinem przesuwa termin mainnetu na 29 ma...

źródło: comment_93fDjwxpPnJDJ9dYIXLiroegF3kX8ozm.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Vaterial: Przecież od dawna wiadomo, że devy same dropią swoje tokeny na potęgę. Najgorsze jest ta społeczność wokół tego projektu. Community Manager pisze na reddicie, że ich celem jest zrobienie usługi przechowania danych na PRL dla wszystkich i planują wprowadzenie systemu pośredniczącego w zakupie PRL na giełdzie (oczywiście cena ma być przypisana do GB, bo chyba nie wyobrażam sobie sytacji w której wykupujesz 64 gb na rok i płacisz 1
  • Odpowiedz
@Vaterial: o kurde widziałeś?
https://www.reddit.com/r/Oyster/comments/8exrt4/my_complaint_against_the_community/

CEO ma tupet żeby sobie tak jechać po ludziach. Że nie mają prawa narzekać nawet jak PRL spadnie do 5 centów :O. Szkoda, że nie był taki szczery jak ludzie pisali o cenie na poziomie 29 usd, mógł napisac "Ej to nierealne, bo cena ma być pegged". I jeszcze ma czelność pisać coś takiego kiedy sam dumpował własne tokeny kilka razy. RIP kasa ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ciągłe kasowanie wątków na reddicie ludzi, którzy pokazywali dowody na to jak z oficjalnego portfela devów przelewane były środku na giełdę zarówno przed dropem SHL jak i
  • Odpowiedz
@PinkyPen: o c--j, profesjonalizm pełną gębą. Szczególnie przerażają mnie te komentarze wychwalajace Bruno xD nawet gdyby im napluł na ryj to grzecznie podziękowaliby za nieco ochłody, barany...
  • Odpowiedz
Wołam @Pynkman @trevoz @urban07
Jestem ciekaw co sądzą o obecnej sytacji i nastawieniu CEO do społeczności. Jakie są wasze "price predictions" na najbliższe miesiące?
Nadal 2 usd na szorcie i 29 długo terminowo ? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Całe szczęście twittera nie można cenzurować, komentarze tam to złoto.

@Vaterial: Każdy dump ceny na Kucoin to jest przecież wina jakiś wielorybów, zorganizowana akcja by
  • Odpowiedz
@PinkyPen: z tym że ja i tak tanio wchodziłem, ostatnio przed airdropem też ładnie pomnozylem swoje PRL-e, więc na ten moment i tak jestem (trochę) na plus.
Gorzej jak ktoś kupował drożej.
Problem w tym, że nie wiadomo czy oyster już zaliczył dno i taniej już nie będzie czy jeszcze będzie spadał.
  • Odpowiedz
@PinkyPen: Ja dalej wierzę w sukces projektu i w to, że zależy im głównie na działającym produkcie, a nie na hajpie. Moja średnia cena zakupu to dolar, więc raczej śpię spokojnie. Nowe ATH jest możliwe, ale nie z 64gb na starcie. Bruno jest specyficzny, mógłby naganiać jak większość CEO, ale tego nie robi. Czy to dobrze? Czas pokaże, póki co nie.
  • Odpowiedz
@Pynkman: Przecież on dostał bólu d--y, bo złapano ich na gorącym uczynku jak dumpowali ceny przed airdropem i mainnetem. Tylko napisał to pokrętnie żeby ludzie skupili się na jego "emocjonalnym" wpisie, a nie faktach. Kręci. Nawet nie wiadomo czy cała aplikacja działa.
  • Odpowiedz