Wpis z mikrobloga

Halo Mirki, potrzebuję info.
Zebrała mi się spora sumka w skarbonce. Zbierane tam były tylko monety 1,2,5 zł. Zapełniła się i trzeba było zrobić z nią porządek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pytanie do was, gdzie zamienię taki bilon na gotówkę? Jest tego 1k+ więc raczej sklep nie wchodzi w grę.
Inb4, mam konto w mBanku, gadałem z konsultantką, nie mają takiej usługi jak zamiana monet na banknoty czy wpłata tych monet na konto.
Wołam @mBank
#pieniadze #finanse #pytanie #kiciochpyta
  • 16
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@Orbes: juz mialem to pisac, bzdura. Monety sa prawnym srodkiem platniczym w Polsce. Mozesz w jednogroszoekach im przynieść i msja Ci obowiązek przyjąć :))
  • Odpowiedz
@Kran0, jeśli jesteś naszym klientem, a z tego co piszesz wynika, że jesteś ;) to śmiało możesz je wpłacić w placówce w kasie. Placówka nie wymieni Ci ich na banknoty, ale możesz je wpłacić na rachunek. Pamiętaj prosimy, że wpłata zależnie od typu rachunku może wiązać się z prowizją.
  • Odpowiedz
@Kran0: w Mbank nie „rozmienią” ci kasy. Ale jak masz tam konto możesz zrobić wpłatę w jednych nominałach a potem wyplate. Przynajmniej ja tak robiłem :)
  • Odpowiedz
@jackwalker303 @mbank I właśnie przez tego typu detale zamknąłem u Was moje 3 konta drogi mBanku. Chociaż śmieszne że retencja przy potwierdzaniu wypowiedzenia umowy nagle potrafiła wszystkie męczące opłaty zdjąć :)
  • Odpowiedz