Wpis z mikrobloga

Hejka Mireczki, mam do was pytanie odnośnie pracy przez internet z domu. Co o tym sądzicie ? Jakie jest wasze zdanie na ten temat ? opłaca się czy nie?
PRZEPRASZAM JEŚLI ZŁE TAGI(,)
#praca #pracaprzezinternet #pracazdalna
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@CaliforniadreamerVol2: Wiesz no na pewno nie jest tak kolorowo jak ludzie o tym piszą zachęcając do takiej pracy ;), ale czy to jest aby na pewno jakaś forma zarobku i się w nic nie idzie wkopać ? np. jakieś kilka dni temu dostałem propozycję zarobku poprzez eBroker i sam nie wiem czy warto w to wchodzić.
  • Odpowiedz
@LinosiK: bardzo często ludzie to cwaniaki, którzy będą Cię chcieli wykorzystać, zwłaszcza obiecując złote góry pracując z domu, właśnie przez neta. Skoro nie masz doświadczenie, lępiej będzie jak na poczatek popracujesz w jakimś normalnym miejscu, wśród innych ludzi, nawet dorywczo.
  • Odpowiedz
@LinosiK: Tak Ci się tylko wydaje. Jest mnóstwo firm i stanowisk o których nie masz pojecia, że istnieją. Pamiętaj, że nie od razu Rzym zbudowano i pierwsza praca nie jest Twoją docelową. Jest dużo ciekawych rzeczy, które w przyszłości mogą Ci się przydać. Keep looking( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@CaliforniadreamerVol2: rozumiem o co Ci chodzi :) ale na weekendy nie wszędzie idzie się dostać, próbowałem już w Carrefourze ale przez 2 miesiące pracowałem 8h, teraz składam papiery do McDonald's i zobaczymy co z tego będzie
  • Odpowiedz
@LinosiK: Po pierwsze: to nie dla każdego. Trzeba mieć dużo samodyscypliny. Po drugie: w większości nie ma z tego kokosów. Po trzecie: o UoP możesz raczej zapomnieć. Dorobić czy zdobyć jakiekolwiek doświadczenie - próbuj. Na stałe - ciężko...
  • Odpowiedz