Wpis z mikrobloga

Powiedzcie, jak sobie poradzić z rozstaniem po długim związku? Już myślałam, że nic mnie nie rusza, a tu klops. Wiem, od wspólnego znajomego, że z kimś się zaczął spotykać. Pogodziłam się z tym, że razem już nie będziemy, ale niestety uczucie nie minie w kilka miesięcy.()
  • 30
@oreoo: Wiem, nowe znajomości... tylko jak kogoś poznać jak nikt nie ma tak brązowych oczu jak on. Nikt, nie będzie taki jak on...Wiem, że tak trzeba zrobić, ale serce jeszcze swoją drogą.
@melorock: przecież nigdzie nie napisałem, że to nie jest problem. Nikt raczej Ci nie poda złotego środka bo to ty musisz się obudzić. Też byłem w podobnej sytuacji i to co mi pomogło to zajmowanie sobie czasu w 100%. Pozdrawiam Cieplutko.
@melorock: Moi znajomi byli ze soba 11 lat d 1 klasy liceum az mieli po 27 lat i tez sie rozeszli. Staz nie ma znaczenia. Trzeba bylo nie dawac zanim sie dobrze nie poznalo goscia ani jego dlugoplanowych intencji wobec ciebie. Na pocieszenie powiem ci, ze jezeli byl twoim pierwszym pod koldra, to twoje przyszle dzieci beda do niego podobne. Rodzina sie bedzie smiac, ze niepodobne do ojca, ale chociaz beda
@smutny_rambo: Szczerze mówiąc, właśnie tak bym chciała, żeby ktoś podał taki złoty środek. Bo moje życie od kilku miesięcy to jeden wielki ból. Pracuję, spotykam się ze znajomymi a nic nie ma smaku.