Wpis z mikrobloga

To kek, ban za coś takiego. Codziennie pojawiają się na głównej fake newsy i manipulacyjne "artykuły" i jakoś moderacja nie banuje autorów takich wykopów.
  • Odpowiedz
Dostałeś bana...i dobrze...ja tylko chcę napisać, że w Twoim "newsie" wykazałem, że nie mógł być imigrantem...dodatkowo wykazałem dlaczego. Artykuł przeczytałem i zrozumiałem, nie rozumiem po co taką zarzutkę dałeś...jeśli dla bordo, to mi Cię serdecznie żal.
  • Odpowiedz
o #!$%@? xD Wykopki nie dzowniły do agencji prasowych powierdzać newsa przed wykopaniem xDDDD FRAJERZY I PELIKANY!!!!!


@nietypowykopek: Nie, wystarczył podstawowy research trwający 2 minuty, albo przeczytać artykuł. Chyba po to jest internet, żeby takie rzeczy w mgnieniu oka wyłapywać i nie dawać się tak łatwo manipulacjom. No bo bez tego, czym różnią się wykopki od tych wzgardzonych tutaj łykających wszystko januszy i grażyn?
  • Odpowiedz
Tango down XD


@wiorekogorek: nie rozumiem z czego ta radość. Mirek pokazał patologię i za to poleciał. A reszta manipulujących, bez rozgłosu korzysta z tego, że mało kto czyta artykuły...
  • Odpowiedz