Wpis z mikrobloga

@bh933901: Ja juz napisałam, co o tym myślę. Op spadł z rowerka przez swoja inwalidzką manipulacje, może następnym razem pomyśli. Jak ktoś wyżej napisał, op powinien wołać tych co komentowali, a nie wszystkim zarzucać brak czytania, bo wielu czytało i fakt czy zęby stracił imigrant (którym mógł być równie dobrze Polak) czy nie nie mial znaczenia w całej sytuacji.
  • Odpowiedz
@dioxyna: Gdyby się nie przyznał i nie zawołał każdego pelikana, co do jednego, to jego "inwalidzka" manipulacja zakończyłaby się pełnym sukcesem. Tylko dlatego że zawołał, mieliśmy tutaj standardowe "uwolnić Barabasza". Co ciekawe, ludzie, którzy wcześniej wykopali, bo tak jak ty zostali oczarowani treścią i obstają, że wykop przedstawia w sumie informację prawdziwą, zgłosili OP-a za informację nieprawdziwą. Logiczne.

Wybacz, ale jaki wykop jest, każdy widzi. Wstawisz artykuł, że w Polsce
  • Odpowiedz
@a665321:
Wstawiasz fałszywe znalezisko, bo chcesz bordo, w komentarzach jeszcze jęczysz, że brakuje Ci do bordo, a później przylatujesz na mirko i "hehe paczcie jakie pelikany, nie to co ja prowokator wielki hehe" i koniec końców dostajesz bana.
Powinieneś permanentnie okryć się platyną, bo twoja głupota może być zaraźliwa.
  • Odpowiedz