Wpis z mikrobloga

dodałem na wykop zmieniając w tytule "napastnik" na "imigrant". Główna, 700 wykopów, a ja mam bordo xD


@a665321: Przypomniała mi się taka ciekawostka na myślenie.

Były 2 uczennice - Ola i Ania. Miały bardzo ważny egzamin. Ola uczyła się do niego 2 tygodnie, a Ania tylko 3 godziny. Obie zdały na piątkę. Która z nich jest
  • Odpowiedz
@a665321: ale #!$%@? mam czy to był imigrant czy nie. Wykopałem, bo typ wyleciał w bokserkach i pomógł obcej kobiecie, a Ty sobie to interpretuj jak chcesz.
  • Odpowiedz
@a665321: Ale Ty wiedz, że ktoś mógł wykopać, bo przeczytał i historia spodobała mu się, bez względu, czy to tyczyło się imigranta czy nie. Po prostu fajnie, że są ludzie gotowi wyskoczyć w nocy w majtkach by pomoc drugiemu człowiekowi.
  • Odpowiedz
@a665321: Najlepszy jest ten ból dupy wykopujących pelikanów, czują się wręcz ofiarami, bo przecież wydawanie opinii w postaci rekomendacji znaleziska nie wymaga uprzedniego zapoznania się z nim, a więc zostali oszukani XD
  • Odpowiedz
@a665321: Jak ktos wykopal to na pewno chodzilo takiej osobie o imigranta? Sam przeczytalem i wykopalem dalem sobie "siana" bo widzialem komentarze o falszywej tresci ale jak Ty myslisz ze wszyscy to idioci to cyk raporcik za manipulacje¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Galactus: Dokładnie taka manipulacja inwalida, skoro sama jestem imigrantką w UK a jestem biała, więc gdzie tu rasizm i antyimigrandztwo? Gdyby op zamienił i np napastnikiem byl Polak a w tytule imigrant z Afryka to by bylo bardziej precyzyjne.
  • Odpowiedz