Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Dlaczego kultura w Polsce jest tak przesiąknięta alkoholem? Gdzie się nie spojrzy to na jakichś spotkaniach czy grillach znajduje się alkohol, a na osoby go nie spożywające dziwnie się patrzy. Tak, dziwnie. Niby większość powie że nic do takiej osoby nie ma ale nadal będzie rzadziej (o ile wogóle) zapraszany na spotkania. Zresztą ja sama nie mogę wytrzymać w ich towarzystwie bo robi się to po pewnym czasie poprostu żałosne i trudne do zniesienia. Bardzo ich lubie ale irytuje mnie to że nie potrafią pogadać bez alkoholu. Narazie jestem dopiero w ostatniej klasie liceum i mam nadzieję że jak pójdą na studia to trochę im się pozmienia i będzie można spędzić czas jak kiedyś, na spokojnie, bez alkoholu w miłym towarzystwie.
Pewnie zaraz będę zwyzywana od frajera albo osoby która nie umiem się bawić ale to tylko potwierdzi to co o was myślę.
#alkohol #pytanie #polska

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
  • 67
@AnonimoweMirkoWyznania: Tez to zauwazylem, zwlaszcza na wsi. Nie pijesz i nie lubisz pijackich zabaw to zostajesz sam. Kazda funkcja wymagala alkoholu, ale ktos powie ze nie piji chuy xD widac ze sam pije bo nie wie jak pijani sie zachowuja, jak malpy.
@AnonimoweMirkoWyznania Co zaszczypało? XD

I właśnie o tym mówię - zadajesz pytanie, dostajesz odpowiedź, a potem jeszcze się obrażasz na odpowiadających. Nie wiem jak tam Twoja matura, ale lepiej naucz się czytać ze zrozumieniem.

Wychodzi tu Twój stosunek do ludzi w ogóle - nie dziw się, że ludzie Tobą potem gardzą i "rzadko zapraszają na zabawę, o ile w ogóle". Zajmij się sobą, przestań moralizować środowisko i przestań się wywyższać, to może
Bo to jest dzicz. Postkomunistyczny biedny kraj to i ludzie nie potrafią się bawić bez alko. Żeby oni jeszcze popijali dobrej jakości wino, dopasowane do potraw. Ale nie. Zwierzęta walą wódę byle się szybciej nawalić. Bydło.


@anonimek123456: Wyjdź może gdzieś najpierw w świat XD HURR DURR BYDŁO a tak naprawdę prawie każdy kraj ma swoje wysokoprocentowe trunki to raz i nie wiem jak Ty, ale mi na imprezie nie chce pić