Wpis z mikrobloga

Hej mirki mam pytanie. Co można kupić gówniakowi na komunie tak do 300 cbl? Nie mam pojęcia czym się interesuje. Większość czasu spędza w tablecie. Hajsu nie chce dawać bo dowiedziałem się, że co najmniej 500 trzeba dać, a cebula we mnie mocna, no i bym musiał już nawet czokoszoki sobie od ust odejmować (biedastudent).
#komunia #cebuladeals #cebula #gowniaki
  • 35
  • Odpowiedz
@MrBombastik: ogólnie to jest serio zmora, że dzieciaki nie interesują się niczym i nie mają nikogo, kto by im świat pokazał. Akurat mam dziecko w tym wieku, ktore ma swoje pasje, lubi sport, lubi naukę i czyta książki. Ale i tak czuje się wyobcowane, bo nie ma z kim o tym porozmawiać.
  • Odpowiedz
@MrBombastik: Arduino ?xD niech zbuduje swojego pierwszego e-papierosa xD.

Lego fajne, ale ja bym chciał takie, chyba nawet kupię, bo wygląda naprawdę dobrze :) opis odnośnika

A swoją drogą, możesz dodać książkę jakąś, polecam Warto Żyć Fultona Sheena - nie przeczyta na pewno teraz, ale to dobra książka jak wejdzie w dorastanie, może sobie o niej przypomni.

No zawsze zostaje Casio ;).
  • Odpowiedz
jestes chrzestnym? a jak nie to ile chrzestny powinien dać? w tym roku tez musze cos wykombinowac a totalnie nie wiem jak to rozegrac i ile powinienem na to przeznaczyć
  • Odpowiedz
@plateku: Stary, nie mam zielonego pojęcia o tych zwyczajach prezentów komunijnych. Chrzestnym też całe szczęście nie jestem. Ja na komunie od chrzestnego dostałem bionicle i lornetkę ( ͡ ͜ʖ ͡) best day ever!
  • Odpowiedz