Wpis z mikrobloga

#!$%@?! Dostałem mandat w #gdynia ZKM za brak skasowanego biletu... Od 10 lat jeżdżę na bilecie miesięcznym a od dwóch miesięcy ładuję bilet od poniedziałku do piątku, bo w weekendy nie potrzebuję. Dzisiaj musiałem jechać autobusem i rano kupiłem karnet i skasowałem dwa bilety i godzinę temu wracając drugim autobusem zupełnie zapomniałem o skasowaniu i bilety miałem w telefonie żeby skasować ale nie zrobiłem tego... Myślicie że odwołanie ma sens? Uargumentował bym to tym że od tylu lat miałem zawsze bilet i nigdy nie dostałem mandatu... #bilety
  • 12
@Koziouuu tak tylko karnet miałem kupiony i po prostu zawsze na miesięcznym jeździłem i nie mam takiego nawyku poza tym miesięczy mam ważny więc może zobaczą, że nie miałbym po co nie kasować biletu celowo... Spróbowac nie zaszkodzi
@czeblin1: Spróbować, możesz ale chociaż przedstaw dobre argumenty. Najlepiej miesięczne z 10 lat i inne bilety. Mimo wszystko dużych szans Ci nie daję.
Trzeba było dogadywać się z kanarami. Może coś by taniej się udało ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@czeblin1 ja już tam znam wszystkich
Najgorszy jest gruby zakolarz
Jest taki normalny w okularach

Generalnie w Gdyni to nie przejdzie że od zawsze miałeś i noga ci się obsunęła, powiedzą że to będzie nauczka

Pamiętam jak ostatni mandat dostałem to jak jechałem na operację przegrody nosowej XD