Wpis z mikrobloga

Ostatnio pod tagami wybiło szambo w postaci gównorad normictwa, także dla odmiany małe #truestory. Mam znajomego, który jest lepszą wersją Jude'a Law - 185cm+, atletyczna sylwetka. Koleś jest skończonym kretynem, wystarczy 5minut rozmowy z nim, żeby się o tym przekonać. Z jego zainteresowań poza oglądaniem patostreamów to siłownia i PS4, zawsze z epapierosem w dłoni. Zgadnijcie kto rucha studentki z tindera i w czyjej obecności różowe zaczynają #!$%@?ć szajs? Przykro się na to patrzy.
#tfwnogf #przegryw #stulejacontent #normictwo
DoDoLot - Ostatnio pod tagami wybiło szambo w postaci gównorad normictwa, także dla o...

źródło: comment_rJ8tQsdJkRKHbtOIRPAiDREhV2aMsZWG.jpg

Pobierz
  • 44
  • Odpowiedz
@DoDoLot: no i co z tego xD? przejmujesz się tym? pytanie jakiej jakości mentalnej są takie dziewczyny - a niech sobie rucha jemu podobne życze mu powodzenia jeżeli jest tępym łakiem to nic mi do tego bo i tak spektrum w którym znajdują się jego obiekty seksualne jest poza mną.
  • Odpowiedz
@DoDoLot #!$%@? głupoty, bo tacy faceci nie mają wcale fajnych Lasek, znaczy może w miarę ładne, ale głupie jak but, tak samo jak on. Większości to jakieś nastolatki albo karyny niby studentki, ale już legalne. Też znam takiego kolesia i co z tego, że ma młode atrakcyjne laski, jak to tępe dzidy. Co lepsze one się w nim regularnie #!$%@?ą i jest patola zmielona z brazylijskim serialem. Oczywiście jakby mi sama do
  • Odpowiedz
niestety tak wyglada zycie

@ogtf: nie wiem czy niestety, ale tak wygląda ¯\(ツ)_/¯

no co ty Mirek nie każda kobieta przeskakuje z bolca na bolca, ludzie są różni

@pinkquartz: jestem strasznym stulejarzem i generalizuję, a Ty wcale taka nie jesteś - wiem, wiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@biblee: ale #stulejacontent to ty szanuj.
@Mlucek: od jakiegoś czasu już się tym nie przejmuję ¯\
  • Odpowiedz
@DoDoLot no wiem, że się pchają xd ale to naprawdę dół społeczny, ale nie fajne dziewczyny. Ja nie mówię, bo mają dupę i cycki to są ok do ruchania. Jednak one są zainteresowane ta zabawa i idiotycznymi rzeczami z tym kolesiem, łażeniem na dyski, słuchaniem hiphopu najgorszego sortu, upojaniem się i tępo się śmieją z byle czego i obgadywaniem znajomych, reszta czasu to emocjonalny mół jak z brazylijskich seriali. Ja bym nie
  • Odpowiedz
@DoDoLot żebyś wiedział, w życiu miałam tylko jednego bolca, starego prawika z zakolami i jestem z nim już 2 lata, i tso teraz? xD Wcale nie jestem jedyna w swoim rodzaju, takich kobiet jest mnóstwo, tylko do Waszych stulejarskich mózgów to nie dociera ))¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz