Wpis z mikrobloga

Ostatnio pod tagami wybiło szambo w postaci gównorad normictwa, także dla odmiany małe #truestory. Mam znajomego, który jest lepszą wersją Jude'a Law - 185cm+, atletyczna sylwetka. Koleś jest skończonym kretynem, wystarczy 5minut rozmowy z nim, żeby się o tym przekonać. Z jego zainteresowań poza oglądaniem patostreamów to siłownia i PS4, zawsze z epapierosem w dłoni. Zgadnijcie kto rucha studentki z tindera i w czyjej obecności różowe zaczynają #!$%@?ć szajs? Przykro się na to patrzy.
#tfwnogf #przegryw #stulejacontent #normictwo
DoDoLot - Ostatnio pod tagami wybiło szambo w postaci gównorad normictwa, także dla o...

źródło: comment_rJ8tQsdJkRKHbtOIRPAiDREhV2aMsZWG.jpg

Pobierz
  • 44
  • Odpowiedz
@DoDoLot: W drugą stronę też tak to działa. Jeśli różowa jest lala, najlepiej w typie blond glonojad, to niebieskim pasuje, nawet jeśli jest przy tym ma mętną przeszłość, jest pokur#$@ emocjonalnie i skończysz z oskarżeniami o pobicie. Też #truestory ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@DoDoLot: no bo jak już masz się z kimś ruchać, to chyba z kimś atrakcyjnym dla ciebie? Wiadomo, że te laski nie szukają męża na całe życie a kogoś kto im przetoczy otwór na fi47H7
  • Odpowiedz
@mastopiron: Wskaż mi choć jeden gatunek zwierząt gdzie ten "najbardziej porządny i prawilny" ma najwięcej powodzenia wśród samic. Życie zawsze wyglądało i będzie wyglądało tak, że atrakcyjny/na mogą więcej. Takie narzekanie zawsze mi się kojarzy z jazgotem stulejarzy, don't hate the playa, hate the game.
  • Odpowiedz
@Iskaryota:
wskaż mi wśród zwierząt choć jeden gatunek, który zsyła inne zwierzęta za gwałt do więzienia.. ohh no tak tylko ludzie więc nie wyjeżdżaj ze zwierzętami skoro mamy ograniczone prawa w stosunku do nich.
  • Odpowiedz
@budus2: oczywiście, że nie, bo tak to właśnie dzisiaj działa ¯\_(ツ)_/¯ Jestem strasznie podirytowany, gdy #rozowepaski na mikro wypisują bzdury, o tym jak ważna jest uczciwość, inteligencja, oczytanie, życiowa zaradność... To w żaden sposób nie są czynniki, które determinują chęć nawiązania znajomości z dopiero co poznanym kolesiem.
@Iskaryota: mi tego nie tłumacz, tłumacz to tutejszym sapioseksualistkom, które forsują swoje chore teorie ( )
  • Odpowiedz
@Iskaryota:
ohh czyli nagle nie jesteśmy tacy zwierzęcy? jak rozumiem wybierasz sobie to co Ci się podoba ze zwierząt a reszte odrzucasz bo to są niewygodne fakty? niczym nie różnisz się od katolika
  • Odpowiedz
@DoDoLot: wpis normika z dzisiejszej nocy

Dziwicie się, że gość, który odnosi sukces ma powodzenie? Ma o czym opowiadać, ma ciekawe życie, zainteresowania, odpowiedzialną pracę w której wiele się dzieje, podchodzi zdrowo do spraw rodzinnych, jest samodzielny – dlatego fascynuje, sprawia, że kobiety do niego lgną bo go zwyczajnie lubią, bo potrafi zainteresować sobą ludzi.


No idealnie pasuje do twojego kolegi

XDDDDD

Źródło:
https://www.wykop.pl/wpis/31450991/anonimowemirkowyznania-eh-przegryw-tfwnogf-rozwojo/
  • Odpowiedz
@LajfIsBjutiful a co w tym dziwnego że są laski które lecą na ogarniętych gości i są takie co chcą zaliczyć chada. Goście też tak mają jedni chcą podymac, a inni być z ogarniętą dziewczyną. A że często gęsto bycie ogarniętym i dobry wygląd grają ze sobą to inna sprawa.

Kiedy ludzie skumaja, że ludzie są całkiem złożeni i relacje między ludźmi też ))¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@LajfIsBjutiful: mój wpis powstał właśnie w odniesieniu do tego, który podlinkowałeś. Znajomy nie jest kandydatem na życiowego partnera, co nie zmienia faktu, że laski bez oporu wskakują mu na bolca. Zaraz odezwie się jakaś różowa - "ale ja taka nie jestem!!1". Gówno, jesteś dokładnie taka sama.

ma ciekawe życie, zainteresowania, odpowiedzialną pracę w której wiele się dzieje, podchodzi zdrowo do spraw rodzinnych, jest samodzielny

Za takimi oglądają się dopiero wtedy, gdy
  • Odpowiedz
@DoDoLot: No to musisz przypakować, 2-3 lata i też będziesz ruchał jak Borys! A na dodatek będziesz inteligentny i głęboki! A jak nie zaczniesz pakować, to te 2-3 lata miną (chyba że umrzesz hehe) i nadal będziesz...zazdrościł debilom :)
  • Odpowiedz
@ budus2: oczywiście, że nie, bo tak to właśnie dzisiaj działa ¯_(ツ)_/¯ Jestem strasznie podirytowany, gdy #rozowepaski na mikro wypisują bzdury, o tym jak ważna jest uczciwość, inteligencja, oczytanie, życiowa zaradność... To w żaden sposób nie są czynniki, które determinują chęć nawiązania znajomości z dopiero co poznanym kolesiem.

@ Iskaryota: mi tego nie tłumacz, tłumacz to tutejszym sapioseksualistkom, które forsują swoje chore teorie ( )


@DoDoLot:
  • Odpowiedz