Wpis z mikrobloga

@Notabene: Ta, do momentu dzwonu. Ludzie opamiętajcie się. Wszystko jest spoko do czasu jak jest spoko. Później przez drobny błąd może się nie wypłacić do końca życia. @theystalkedmeb4 Kup coś co się realnie mieści w kat. B, za 5k łatwo nie będzie ale ja kupiłem na samym początku skuter za 4500 i śmigałem cały sezon, dało mi to podstawy by rok później zrobić A i obecnie jeżdżę normalnym motocyklem.
Ale jak
@Vader-Poland nikt nawet podczas wypadku nie sprawdzi ile jakieś 125 ma KM. To funkcjonuje od wielu lat i każdy kto ma styczność z motocyklami wie że aprilla rs ma sporo mocy jak na pojemność...
@theystalkedmeb4: ja jezdzilem rok na romecie za 4k nowym i do miasta był pełen wypas (moje pierwsze moto). po roku nie było widać oznak zużycia, nic się nie odkręcało itp. a tylko rok bo zrobiłem pełne A. jak sie nie boisz chinczykow to ja polecam. a jak nie to mozna uzywke np yamahe ybr kupic
@Notabene: Nie wiem czy masz styczność z TU. Policjant a i może nie zwróci uwagi, chociaż ci są coraz bardziej cięci. Ale przedstawię hipotetyczny scenariusz:
Nie wyhamuje, otrze cały lewy bok Bentleya, urwie mu lusterko i jeszcze zbije reflektor, wpadnie na pasy i potrąci pieszego, który złamie rękę.
No i normalnie idzie to z OC i to idą niemałe pieniądze. Ubezpieczyciel wcale nie chce tych niemałych pieniędzy dać i mówi, że
@Vader-Poland problem polega na tym że aprilla rs czy nawet taka honda nsr normalnie zablokowane mają 14KM, wystarczy zdjąć blokady i już się robi 40 KM. Nie do wykrycia przy normalnej kontroli
@theystalkedmeb4: Używane Hondy cbr125 przed liftem na spokojnie zmieścisz się w 5k. Ładne, bezawaryjne no i odsprzedasz później prawie za taką samą cenę. Mogę spokojnie polecić. Sam jeździłem (w sumie jeszcze jeżdżę) taką i dużo mnie nauczyła przez te 2 sezony. Teraz plan jest taki, żeby właśnie sprzedać i kupić coś większego.