Wpis z mikrobloga

@404unknownuser: Kuchnia bez zmywarki o.0? Bo raczej nie widzę gdzie miałaby być. Moim zdaniem za dużo wieszaczków pod szafkami będzie kusić do zagracania powierzchni łyżkami, ścierkami czy kubeczkami i o ile jakies 2-3 rzeczy wiszące w ten sposób używane często i wyglądające na nie zużyte wyglądają ładnie to dużo takich rzeczy tworzy nieład szczególnie w otwartej kuchni. Pomyślcie też nad dokupieniem szafki nad lodówkę, a na szafki wiszące broń boże
  • Odpowiedz
@nicari: Może inny materiał u mnie się sprawdza. Myślę że one wyglądają podobnie ale każda firma ma jednak odrobinę inny materiał. Olej zamyka pory i u mnie widać jak krople nie trzymają się zlewu wtedy.
  • Odpowiedz
@g455 przeciez te mechanizmy z ikeii to do blum nie maja startu i ich pazdzierzowe rozklejajace sie blaty. Przawdziwy blat to z kamienia sie robi.
Nie no spoko ze mozna zrobic kuchnie za 11k z grubszej tektury pomalowanej blyszczaca farba. Przecuez to nie ma jakosci, te fronty ktorych waga jest niepowqzna, bo to nie ma w sobie drewna. Za porzadna kuchnie trzeba teraz dac 40-50k, mowie tu o blatach kamiennych i
  • Odpowiedz
@kicioch: 1. jak dobrze pamiętam to KARLBY. 2. jak nie zapomnę to zrobię. Ogólnie to niby jest "parapet" więc wykończenie jest kamienne. 3. Ekipa z Ikea. Bardzo fajnie wszystko zrobili. Różowy, która ich pilnowała, była pod wrażeniem.

@magduska88: zmywarka jest, także spokojnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@404unknownuser czy możesz podać orientacyjny koszt montażu kuchni przez ekipę z Ikea ? Sami zastanawiamy sie nad zakupem, ale nie biorę pod uwagę że skręcam to sam. Z góry dzięki. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz