Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#podrywajzwykopem #zwiazki #niebieskiepaski #rozowepaski
Mirki poznałem dziewczynę w necie, dobrze się dogadujemy, te same zainteresowania i ogólnie jest super, nawet zdrabnia moje imię. Ja 20 lvl, ona 18. Jest jeden problem, uznaje się za brzydką i nie chce mi się pokazać. Nie mam ogromnych wymagań co do wyglądu, bo sam jestem 6/10 i nie odrzucam. Mówi, że jest szczupła i wysoka (ale nie wyższa ode mnie), więc otyłość wykluczam, może jest niepełnosprawna?
Chciałbym zaproponować spotkanie, ale może się wstrzymać? Wiem, że jest nieśmiała i raczej ma mało znajomych. Chcę o tym z nią porozmawiać, ale szybko zmienia temat, fb nie używam, wiec się nie pytałem o to. Raczej konta tu nie ma, szukałem.

Ucieszyła się jak powiedziałem, że mi się podoba sugerując się jej opisem.

To nie zarzutka jakby co.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua

Brnąć w to, czy dać sobie spokój?

  • Tak 73.6% (64)
  • Nie 26.4% (23)

Oddanych głosów: 87

  • 11
@AnonimoweMirkoWyznania: ja bym zaproponował spotkanie raz, ewentualnie dwa jak Ci mocno zależy. Takich znajomości raczej nie ma sensu przeciągać w nieskończoność przez Internet, bo tworzysz sobie mylne wyobrażenie na temat takiej osoby. Po co sobie komplikować życie skoro jest pełno fajnych dziewczyn wszędzie. Będziesz się użerał, marnował czas, a nic z tego nie wyniknie. Także w moim odczuciu - szybka akcja, nie chce to nie, będzie chciała to spoko i w