Wpis z mikrobloga

@Logytaze: Pies ma to do siebie, że wymaga spacerów. Czego tu nie rozumiesz? Jeżeli nie masz czasu, siły, jesteś niepełnosprawny, nie jesteś w stanie zapewnić psu ruchu, a jedynie uwiązanie przed monopolowym na 15 minut, to nie powinieneś mieć psa. To takie proste.

Możesz robić co chcesz ze swoim psem. Nikt ci go nie zabierze za to, że spędza długie godziny uwiązany przed kilkoma tysiącami sklepów, czekając, aż zrobisz zakupy.
  • Odpowiedz
@Sepia: Kto tobie napisał, że ja albo właściciel psa ze zdjęcia zastępujmy psu spacer wypadem do sklepu? Wypadałoby czytać komentarze ze zrozumieniem.

Natomiast przestań zaklinać rzeczywistość i przyjmij do wiadomości, że ogólnie dla psów jest to stresująca sytuacja, i to, że ty tak robisz, tego nie zmienia.


Jedyną osobą, która zaklina rzeczywistość jesteś ty. Jeśli uważasz, że siedzenie psa pod sklepem jest stresujące to nie powinnaś w ogóle trzymać psa
  • Odpowiedz
@Logytaze: Rzeczywiście, pies na zdjęciu jest tak szczęśliwy, że ja p------ę. Czymś innym jest konieczna wizyta u weterynarza, a czymś innym narażanie psa na niepotrzebne stresy. Moje wypowiedzi pod jakim tagiem, co ty bredzisz? Hipokrytą jesteś ty, bo ewidentnie próbujesz uspokoić swoje sumienie, że niby czekanie przed sklepem na właściciela to dla psa sama radość. EOT, rób co chcesz, ale nie wmawiaj innym, że jest to dobre...
  • Odpowiedz