Wpis z mikrobloga

#mecz #ekstraklasa #legia #pucharpolski

Mirki,
oglądałem wczoraj półfinał PP Legia - Górnik i...jestem załamany komentatorami Iwanow - Hajto. O ile Hajtę lubiłem w meczach kadry, o tyle wczoraj mnie niesamowicie irytował. Ja rozumiem, że kiedyś grał w Górniku ale takiej stronniczości to jeszcze nie słyszałem ;/ a Bożydar podłapał temat i wtórował mu na każdym kroku.
OBIE drużyny grały absolutny piach i nie dało się tego na trzeźwo oglądać, ale tego jak komentatorzy spuszczali się nad grą Górnika to się chyba nikt nie spodziewał. Wielka podnieta Żurkowskim który nie zrobił nic i biegał bez sensu...
Mam nadzieję, że Polsat nie będzie miał zbyt wiele piłki nożnej w przyszłości, bo z ich komentatorami nie da się tego oglądać. Widowisko żadne, a komentatorzy jeszcze je niszczą.
  • 10
@el-polacco: W obydwu meczach nie moglem go sluchac, wychwalal pod niebiosy Gornik jakby grali jakas galaktyczna pilke. Irytowal nieznajomoscia przepisow. Niezliczona ilosc razy mylil sie w kwestii spalonych, a gdy powtorka potwierdzala, ze myli sie w swoich osadach, szybko zmienial temat albo zamykal pysk. A najlepsze byly jego dywagacje, gdyby Legia nie strzelila tego gola to mecz moglby sie inaczej potoczyc, no #!$%@? nie mozliwe, tak mozna powiedziec o kazdej bramce
@el-polacco: A ja oglądałem, dwa tygodnie temu podczas pierwszego meczu pomiędzy Górnikiem a Legią, który komentował Borek z Hajto (ten mu akompaniował w tym, więc te jego sympatie chyba są zmienne). Było dokładnie to samo, tylko w drugą stronę. Zachwyty nad Legią i tworzenie obrazu, jakby to jakaś potęga grała z nieradzącą sobie drużyną z B klasy. Borek to w ogóle ma jakąś obsesję na punkcie Legii i nie ukrywa jakiegoś