Wpis z mikrobloga

#sokoolrings

Aby zbędnie się nie rozwodzić, nowy plan - jak wcześniej na około 2 miechy, 4 i 8 tydzień deload. Cięższe ćwiczenia, ale mniej serii, podział taki jak ostatnio
Pon
Negatyw straddle planche - już kiedyś robiłem, teraz idzie o wiele lepiej (wolniej hehe).
Podciąganie na jednej ręce podchwyt - podchwyt bo chce wzmocnić bardziej bicepsy i ich przyczepy pod kiedyś tam windę no i wypadałoby się już w końcu nauczyć podciągać na jednej.
Straddle planche press na gumie oporowej - ruch koncetryczny z izometrycznym
Podciąganie w front lever - wersja z filmiku, mam problem z otwarciem bioder, myślę że to pomoże.
Straddle planche double legs extensions
Pelican pushups
V-sit hold
Podciąganie z ciężarem nachwyt - na dobicie :) na dużym styraniu wcześniejszymi ćwiczeniami wchodzą dalej 3 powtórzenia z 38kg w serii.
Środa
Front lever
Chest roll
Iron cross z gumą - kumpel co z nim trenuje chciał to też robię, muszę ostrożnie żeby sobie kuku nie zrobić jak kiedyś
Głębokie HSPU - na razie przy brzuchem do ściany
Wznosy do ludzkiej flagi - śmiesznie, nigdy nie robiłem flagi bo mnie nie jarała, a tu też kolega chciał to wrzucić, bez problemu 4 powtórzenia takich wznosów na stronę wchodziły (tylko moje ładniejsze bo bez dotykania nogami ziemi.
Pseudo plance pushups
Back lever na kółkach z ciężarem na kostkach - 6-10s za pierwszym razem z 1kg na kostkach, ale bice rwie hehe.
Rto dips with forward lean
Piątek
Już długawo, więc tu tak w skrócie - muscle upy, planche lean,łopatki pod front lever, zanetti flies, OHP, rozpiętki na kółkach (tu mega ostrożnie, na gumie i to takiej żeby było min 10 powtórzeń) i coś tam jeszcze pewnie wpadnie :)

Zdjęcie
Chwila przed Kip to support :)

#mikrokoksy #kalistenika #streetworkout
Pobierz sokool - #sokoolrings

Aby zbędnie się nie rozwodzić, nowy plan - jak wcześniej na ...
źródło: comment_y2o9KjBrlC5rgcGo0PrlyuWmcW14yCv3.jpg
  • 19
@Kopytko1: z czym masz problem?

@Kopinho: hehe jak się podciągam to też się ugina :D

@pheroni: wszystko da się wypracować :) nawet u kobiet haha xD

@ChoNoTu: wwwhhhyyy :(

@lolek24:
1. Obrać sobie cele i dążyć do nich :)
2. Schować ambicję do kieszeni i nie wstydzić się robić podstawowych ćwiczeń lub progresji z czasem czas poświęcony na nie wróci z nawiązką (patrz wyżej u mnie flaga