Wpis z mikrobloga

Mireczki, kupiłem Android Boxa i zastanawiam się, jakie dodatki doinstalować do Kodi. Mam Incursion, Iplę, Weeb.tv. Add-on TVP mi nie działa, a fajnie jakby był, bo widziałem tam sporo spoko dokumentów. Możliwe, że ogarnąłem jakąś #!$%@?ą wersję.

Dacie namiary na jakieś niezbędne add-ony? Przydałoby się coś do filmów/seriali (może być P2P, w Tajlandii nie ścigną mnie za piractwo), jakieś kanały telewizyjne, fajnie by było mieć jakiś sport. Może jakiś add-on obsługujący AceStream? Jest jakiś dobry add-on do Netflixa? Oficjalną appkę okropnie się obsługuje na moim pilocie.

Czy jest jakaś appka do YouTube, w której można przyspieszać odtwarzanie filmów? Zwykła androidowa appka nie ma takiej opcji plus wygląda #!$%@?, a nie wiem czy jest jakaś dobra alternatywa. Może jakiś add-on do Kodi jest do YT z przyspieszaniem?

Wołam @kodiwpigulce_pl bo widzę, że potrafisz pomóc w temacie ;)

#kodi #androidtv #android #telewizja
  • 4
@PeeJay na kodiwpigulce masz artykuły o fanfilm lite, o TVP które działa. Incursion fajne do filmów po angielsku, ale do polskich źródeł to obecnie fanfilm.
NES też pójdzie - na kodiwpigulce masz artykuł o laka - obecnie chyba na drugiej stronie.
@eszemene: A wiesz może, czy da się naprawić, żeby menu nie świrowało po podłączeniu odbiornika do pada xboxowego? Zauważyłem, że inni w necie też mają taki problem na Kodi 17.6, a nie mogę znaleźć nigdzie rozwiązania.