Wpis z mikrobloga

Brama Smoleńska opanowana, jak pan Bartosiak kazał XD

Teraz moje biednie cztery dywizje pancerne mogą zacząć szturm na Moskwę według planu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Faktycznie, nawet w #hoi4 jest stamtąd swobodny przejazd prosto do Moskwy, a w innych miejscach ostrzeliwujemy się z ruskimi zza rzek, które np. na Ukrainie są nie do przebycia dla żadnej ze stron.

Pan Bartosiak to jednak fachowiec XDDDD #pdk

Tylko najgorzej, że zima idzie i być może będę musiał się zawrócić spod Moskwy jak pewien pan ze śmiesznym wąsem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#heheszki #geopolityka #pasjonaciubogiegozartu #gry #strategie
L.....i - Brama Smoleńska opanowana, jak pan Bartosiak kazał XD 

Teraz moje biedni...

źródło: comment_eA6R5UJgToMWlAeukUTYYvuSmyhVNHlM.jpg

Pobierz
  • 43
  • Odpowiedz
trudna ta gra?


@AshesOfTheSun: Zależy co chcesz zrobić w tej grze. Takie podbicie świata III Rzeszą, gdy opanuje się podstawowe mechaniki gry jest bardzo łatwe, ale np. pokonanie ZSRR na tym modzie co ja gram już idzie trochę ciężej.

Choć raz, nie chwaląc się, pokonałem ZSRR samą Litwą XDDD
  • Odpowiedz
a tak pod wzgledem interfejsu? bo patrze na ten screen i nie wiem co tam sie dzieje, jest jakis samouczek?


@AshesOfTheSun: Samouczek jest, ale to wszystko jest logiczne i banalne.

U dołu masz generałów, w prawym dolnym rogu zmieniasz sobie widoki mapy, przeglądając widok lądowy, morski, powietrzny, logistyczny, surowcowy
  • Odpowiedz
jakieś dodatki opłaca się kupować czy vanilla starczy?


@BursztynowyLubrykant: Ja kupiłem na promocji za 80 czy 50 zł podstawkę z dwoma pierwszymi dodatkami.

Jak nie zamierzasz grać którymś z krajów bałkańskich, to Death or Dishonor możesz sobie
  • Odpowiedz
Szkoda, że jestem za głupi na ta grę bo wyglada fajnie :P


@SmokeProspector: Po parunastu godzinach grania bez modów twierdziłbyś, że to ta gra jest za głupia dla ciebie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W tej grze liczą się tylko trzy rzeczy: przemysł, przemysł i trochę manpowera XD
  • Odpowiedz