Wpis z mikrobloga

Brama Smoleńska opanowana, jak pan Bartosiak kazał XD

Teraz moje biednie cztery dywizje pancerne mogą zacząć szturm na Moskwę według planu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Faktycznie, nawet w #hoi4 jest stamtąd swobodny przejazd prosto do Moskwy, a w innych miejscach ostrzeliwujemy się z ruskimi zza rzek, które np. na Ukrainie są nie do przebycia dla żadnej ze stron.

Pan Bartosiak to jednak fachowiec XDDDD #pdk

Tylko najgorzej, że zima idzie i być może będę musiał się zawrócić spod Moskwy jak pewien pan ze śmiesznym wąsem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#heheszki #geopolityka #pasjonaciubogiegozartu #gry #strategie
Pobierz L.....i - Brama Smoleńska opanowana, jak pan Bartosiak kazał XD 

Teraz moje biedni...
źródło: comment_eA6R5UJgToMWlAeukUTYYvuSmyhVNHlM.jpg
  • 43
@Lawrence_z_Arabii: ja najczęściej idę w Sanację Prawicową. IMO najbardziej przesrana jest droga komunistyczna, żeby zmienić Pużaka (lewicowy nacjonalista - wydłuża czas uzasadniania celu wojennego i zwiększa limit dołączenia do frakcji) na Gomułkę (boosty do przemysłu) trzeba zostać dziwką ZSRR... A pójście w Bieruta (boosty do zwalczania partyzantów i jeszcze czegoś), umacnia bycie dziwką Stalina
IMO najbardziej przesrana jest droga komunistyczna, żeby zmienić Pużaka (lewicowy nacjonalista - wydłuża czas uzasadniania celu wojennego i zwiększa limit dołączenia do frakcji) na Gomułkę (boosty do przemysłu) trzeba zostać dziwką ZSRR... A pójście w Bieruta (boosty do zwalczania partyzantów i jeszcze czegoś), umacnia bycie dziwką Stalina


@zawadiakanarewirze: Ja już nauczyłem się grać nacjonalistami i od kilkudziesięciu godzin próbuję różnych dróg.

Jest ciężko, bo jako nacjonaliści nie można wejść do Osi