Wpis z mikrobloga

Tym razem Polska pod światłym przewodem Narodowej Demokracji, jako członek Aliantów dzielnie broni się przed sowiecką nawałą.

Brytyjczycy wysłali na pomoc 24 swoje dywizje, ale cwaniaki ustawili większość na froncie z Niemcami, z którymi nie mam wojny XD

Nic to, bardziej cieszą mnie tysiące karabinów i sprzętu wsparcia, płynące do Polski z niemal wszystkich wolnych krajów Europy i z USA.

Dobrze też mieć u siebie ten tysiąc brytyjskich myśliwców ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dopiero po wypaleniu ogniem Czerwonej Zarazy nastąpi uderzenie na hitlerowską bestię.

#hoi4 #gry #strategie
Pobierz L.....i - Tym razem Polska pod światłym przewodem Narodowej Demokracji, jako członek ...
źródło: comment_BxUq7c5z9ETzUIHhRPyDvxFRPThHVY5p.jpg
  • 12
Oddałeś Pomorze Niemcom??? ()


@plackojad: Oczywiście. Zamiast tracić setki tysięcy Polaków na wojnę z Niemcami w 1939, wolę pokonać najpierw sowieckiego kolosa na glinianych nogach, a Niemców zaatakować po zwiększeniu potencjału przemysłowego i utworzeniu dywizji pancernych.

z aliantami za łatwa gra ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@Zebrzysta_Zebra: Bez Aliantów też. 99% obciążenia wojną z ZSRR wziąłem na klatę sam.
Ale wiesz, że jak masz 0 konwojów to niestety nie otrzymasz "tysięcy karabinów" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A tak poza tym to bij kacapa ile wlezie ;)


@Datun: Myślałem, że to oni dają konwoje.

Zresztą, przeszedłem właśnie na pełną mobilizację i sam sobie dam radę z przemysłem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Litwę zająłeś przed przejściem na demokrację, tak? dało by radę zgrać w czasie też przejęcie Łotwy i Estonii tak aby pozostały niezależne czy Polska nie da rady?


@tlaziuk: Gram na modzie, gdzie mogę żądać od Litwy zmiany konstytucji, bo mają w niej zapisane, ze stolicą Litwy jest polskie Wilno ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Gdy się nie zgodzą, to można im wypowiedzieć wojnę.
@Lawrence_z_Arabii: Hej, a tak jak już jesteśmy w temacie Hoia, możesz mi wyjaśnić dlaczego deweloperzy sieją tak rażącą dezinformacje nazywając jednego z najwybitniejszych polityków II RP Romana Dmowskiego faszystowskim demagogiem?
Hej, a tak jak już jesteśmy w temacie Hoia, możesz mi wyjaśnić dlaczego deweloperzy sieją tak rażącą dezinformacje nazywając jednego z najwybitniejszych polityków II RP Romana Dmowskiego faszystowskim demagogiem?


@Shakyor: Wynika to z tego, że gra ma w podstawce tylko 4 opcje polityczne, czyli: demokracja, faszyzm, komunizm i bez powiązań.

W przypadku Polski bez powiązań to BBWR, komunizm to PPR, a demokracja to PSL więc Dmowskiego nie było gdzie wcisnąć, dlatego