Wpis z mikrobloga

Chciał bym kupić rower trekkingowy do około 3500zł, chciałbym mieć tam kierownice typu baranek, czy koledzy mają jakieś propozycje lub pomysły, moja waga to 95kg przy 184cm.
#rower
  • 12
  • Odpowiedz
@Shades: To ja podam nieobiektywnie, bo sam kupiłem go kilka dni temu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Marin Four Corners. No ale i parametry mamy niemal takie same i w cenę prawie się wstrzeliłeś, a przy jego geometrii to niemal trekking z barankiem. Po pierwszych wrażeniach jestem bardzo zadowolony.
  • Odpowiedz
@anthoris: taki urok stalowej ramy () Mój Stelvio z bagażnikiem i błotnikami waży około 14, bez tych dodatków około 12. A gotowy do jazdy z ulockiem, wodą i kanapkami do pracy prawie 20.
  • Odpowiedz
@anthoris: to i tak 3-4kg mniej niż typowa holenderska gazelka ( ͡º ͜ʖ͡º) Trochę to waży, ale to nie jest rower do ścigania. Kilogramy będę liczył, jeżeli kiedyś sobie szosę kupię.
  • Odpowiedz
@geuze ostatnio jak byłem u rodzicow, to u mamy w rowerze mieniałem opony i dętki. Rower wiek 27 lat i się srogo zdziwiłem jak obracałem. Ciężki że nie wiem co. Spokojnie 20 kg ważył a to zwykła damka.
  • Odpowiedz
@anthoris: no mój to tyle waży z ulockiem, jedzeniem, jakimiś szmatami itd. Jak wymieniałem w starej Gazeli koleżanki opony teraz to miałem tak samo jak ty - ponad 20kg jak nic, a była jeszcze na stali xD Ledwo ją Lidlowy stojak utrzymał. Mój rower to typowy wół roboczy, a tak załadowany i wyposażony na aluminium to raptem 2-3kg mniej :P
  • Odpowiedz