Wpis z mikrobloga

Czemu rujnujemy przyszłość nierobów którzy ciągną PKB tego pożal się Boże kraju na samo dno? Dobrze zrozumiałem?


@Qaktus: Czy ty aby przypadkiem nie pracujesz tylko po to, aby nie ciągnąć PKB tego pożal się Boże kraju na samo dno? Dobrze zrozumiałem? To jest celem twojego marnego istnienia?
  • Odpowiedz
Nie spinałbym tak dupska, jakby to była jakaś spiracona gra albo nie wiem co.


@Qaktus: aha, czyli przejecie czyjejś własności (czyt. kradzież) = spox. Spisanie odpowiedzi na teście, który dla większości gówno znaczy, a w kontekście edukacji jeszcze mniej = sztum.
Dobrze wiedzieć, ze wykop ma prawidłowo ustawione standardy.
  • Odpowiedz
@MadmanFool: nie wiem w sumie to nie używam Twittera, po prostu ma 3,5k tweetow, 556 obserwowanych (to w sumie duzo chyba nie?) 300 obserwujących i 9k polubień, ale jak to serio już się tak rozrosło i jest w wiadomościach to pewnie to możliwe
/właśnie ogarnąłem, że jednak Twitter jest dość popularny w grupie gimnazjalistów, ja to nikogo nie znam chyba kto by tego używał
  • Odpowiedz
Zacznijmy od tego, że nauczycielka jest sama sobie winna. Pracująca z młodzieżą gimnazjalną osoba powinna przewidzieć taką sytuację. Widocznie pochwały od dyrektora za dobre przygotowanie uczniów egzaminu uczniów były ważniejsze od zdrowego rozsądku ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@MadmanFool: Gardzę oszustami i takimi idiotami, oby dostały surowe kary pieniężne- Nauczyciel i uczennica. A przy okazji jest to najlepsza afera ogólnopolska ostatnich miesięcy.

Pozdrawiam media patrzące na nasze posty ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
tylko podkablowanie do CKE niewiele zmienia w udupieniu pustostanu, który to wrzucił (wystarczy dyrekcja), natomiast kilkaset tysięcy uczciwych uczniów będzie pisać jeszcze raz.


@Naxster: Która szkoła ma kilkaset tysięcy uczniów? Egzamin będzie pisany ponownie w tej jednej konkkretnej szkole.
  • Odpowiedz