Wpis z mikrobloga

@Praemislia
@Bajczarz to albo ja kiedyś miałem inaczej albo byłem tak uzdolniony bo praktycznie do każdej szkoły oprócz 1/2 bym się dostał z palcem w d... A tam nawet nie chciałem bo były to LO i szły tam tylko jakieś kujony xD
  • Odpowiedz
@levider: Zdementowali tylko informację o unieważnieniu egzaminu w całym kraju, bo takie newsy latały po internecie, natomiast nie zdementowali że do wycieku doszło, informacja prawdziwa.
  • Odpowiedz
#!$%@? xD Nauczycielka chce się zlitować nad idiotami i przepchnąć ich dalej, żeby się z nimi nie użerać, pewnie mówi, że to ściśle tajne, a głupia gimbusiara się chwali na #!$%@? twitterze, że otworzyli arkusz przed egzaminem XD No #!$%@? nie wierzę, że tacy idioci istnieją XD


@GetRekt: Przecież to dzieciaki, jakiego ty się zachowania spodziewałeś po osobach w takim wieku?

Świetną wizytówką polskiej edukacji jest za to zachowanie osoby
  • Odpowiedz
Nie każdy musi mieć pełne wykształcenie, a na zmywaku nie potrzeba umiejętności pisania rozprawek :)


@PikPak: tjaa a potem na wypoku "no to nie ich wina, że na kasie pracują, trzeba mieć dla nich EMPATIĘ i dawać im wolne"
  • Odpowiedz
Czemu rujnujemy przyszłość nierobów którzy ciągną PKB tego pożal się Boże kraju na samo dno?


@Qaktus: tylko podkablowanie do CKE niewiele zmienia w udupieniu pustostanu, który to wrzucił (wystarczy dyrekcja), natomiast kilkaset tysięcy uczciwych uczniów będzie pisać jeszcze raz.
Just sayin
  • Odpowiedz