Wpis z mikrobloga

1. Przy OHP przy opuszczaniu ciężaru boli mnie lewe przedramię ( miejscowo mniej więcej środek długości, po wewnętrznej)?
Mam wrażenie jakby przy opuszczeniu ciężar sztangi powodował za duże naprężenie w tym miejscu ( słabe przedramiona? ).
Technika wydaje mi się, że jest zachowania ( idzie ciężar w linii pionowej nad głowę, ramiona pod kątem prostym do sztangi z pozycji wyjściowej ).
Druga rzecz to strzelanie barku ale tym razem przy prostowaniu ramion w górze. Jak można temu zapobiec?
Warto wymienić te ćwiczenie ( na jakie? ) oraz czy dodawać osobne ćwiczenie na przedramiona? ( mam MC / Drążek ( aktualnie na maszynie ) / wiosłowanie więc nie wiem czy to nie powinno mi wzmocnić )

2. Przy planku dość szybko się trzęsę ( 15sekund normalnie a potem trzęsienie ).
Po ostatnim MC przy napiętym brzuchu czuję jak się wzmocnił ( ale też przy robieniu tego ćwiczenia jeden z pierwszy mięśni który miał dosyć xD ), samo MC wystarczy czy zamienić plank na jakieś mniej wymagające ćwiczenie wzmacniające mięśnie stabilizujące brzucha?

#mikrokoksy #silownia
  • 1
Nie ma nic złego w tym że trzęsie, po prostu jest to dla ciebie wysiłek. Ważne żeby utrzymać dobrą formę deski