Wpis z mikrobloga

Witam mam pyt. dot. odżywek i suplementów. Mój odzienny trening to przykładowo 60 minut orbitrek + trening siłowy 50/60minut na maszynach (trening na grzbiet klatkę biceps brzuszki plecy).(Dodatkowo trenuje 3 razy w tygodniu trening obwodowy 60 minut) Moim celem jest to by poprawić i zrobić dość mocną kondycję + chciałbym ''urosnąć'' jeżeli chodzi o mięśnie.
Moje pytanie brzmi jakie odżywki polecacie i kiedy? Z pewnych przyczyn nie mam możliwości jeść tak jak powinienem czyli np. jak to się mówi kurczak ryż codziennie tylko jjem to co moim zdaniem np. po treningu da mi energie. Co polecacie/ Białko/BCAA/Kreatyna? Jakiej firmy odżywki polecacie? (Apropo białka to mam pytanie czy zażywanie odżywki białkowej może powodować wyskoczenie króst na twarzy?)
#fitness #silownia #odzywki #bialko #bcaa #kreatyna #trening
  • 2
Co polecacie/ Białko/BCAA/Kreatyna?


@NAIZDUP: zależy, za malo napisales o sobie. kreatyne powinieneś jeśc cały czas

Jakiej firmy odżywki polecacie?


kfd (jezeli chodzi o kreatyne i inne suple) ostrovit (kreatyna, cytrulina, bialko jest tanie, ale gorzej z rozpuszczalnoscia i piana, przynajmniej tak bylo jakis czas temu), bulkpowders (bialko), hi tec (bialko)

(Apropo białka to mam pytanie czy zażywanie odżywki białkowej może powodować wyskoczenie króst na twarzy?)


jezeli po twarogu nie wyskakuja ci