Wpis z mikrobloga

#chudnijzwykopem #gotujzwykopem #rower #dieta #trenujzwykopem

Mirki, mirabelki nadszedł ten czas kiedy chcę przestać być ulaną kuxwą i trochę zejść z wagi. Myślałem nad dietą low-carb połączoną z jazdą na rowerze 3 razy w tygodniu(niestety na więcej czas mi nie pozwala). Jak myślicie czy będzie to dobrym sposobem na schudnięcie? Polecicie jakieś inne diety? Macie jakieś dobre przepisy na dania z niską zawartością węglowodanów?
Dodam że jestem endomorfikiem, mam 175 cm wzrostu i ważę 98 kg.
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Pedro2137: ja od stycznia zszedłem ze ~101kg do 90kg 182cm, jedynie co robiłem to trzymałem się ~2k kalorii, i jadłem 1-2 dziennie mniej więcej o tej samej porze(IF). Zero ruchu, wszędzie autem, dopiero teraz coś więcej zacząłem się ruszać.
  • Odpowiedz
@Pedro2137: Po pierwsze to, że jesteś gruby nie oznacza, że jesteś endomorfikiem. Co do diety to zacznij jeść 2800kcal (makro z fitatu, myfitnesspal) a nie jakiś #!$%@? low-carb bo na low-carbie to wytrzymasz dwa tygodnie max. jeśli do tej pory żarłeś co popadnie nie zmienisz nawyków żywieniowych z dnia na dzień. Jak będziesz chudł (a pewnie będziesz przy takiej masie) to trzymaj michę, jak waga przestanie spadać to tnij 300kcal.
  • Odpowiedz
@Pedro2137: Na początku możesz sie zdziwić jak małe rzeczy - odrzucenie duzej ilosci słodyczy, słodkich napojów, słonych przekasek wpływają na bilans btw. Za to możesz jeść dużo zdrowych rzeczy - orzechów, owoców, warzyw, dobrego miecha. Ściągnij Fitatu i do roboty!
  • Odpowiedz