Wpis z mikrobloga

Działo się dzisiaj, można uznać iż projekt #zyd2kzlotych ruszył pełna parą. Dostałem rano telefon od rekrutantki, iż mam się wstawić w firmie po 8 w celu odebrania skierowania na badania. Kolejka była dosyć spora, ukraincy w Łodzi jakoś nie rzucają mi się w oczy, ale mogę śmiało powiedzieć że co drugi w kolejce na badania był właśnie ukraincem. Były to moje pierwsze (i pewnie ostatnie) w życiu takie badania, i nie wiem czy to ja tak trafilem, ale Ci lekarze mieli kompletnie wyj&bane, robili badania na #!$%@? byle tylko podbic pieczątkę i splawic delikwenta. Zaliczyłem mała wpadkę, ponieważ spotkałem w tej medycynie pracy moją dalszą znajomą (pracuje na recepcji) i trochę się zdziwila, że robię badania do takiego obozu pracy (próbowała mnie dowieźć od tego pomysłu, ale udawalem że mam nóż na gardle i potrzebuje jakiejkolwiek roboty). Z gotowymi badaniami wróciłem do biura koło 13, podpisaliśmy umowę na 3 miesiące (stawka to oszałamiające 1,600 miesięcznie, + 300 zł dodatku jeśli nie opuszczę żadnego dnia pracy xD) po czym dostałem grafik na ten tydzień, zaczynam w środę na 6 ( ͡° ͜ʖ ͡°) aaaa, rozmawiałem jeszcze na fajce z jakimś panem Tadziem, i będę miał jakiegoś mega gestapo brygadziste, już się nie mogę doczekać.
#pracbaza #praca #glupiewykopowezabawy
Pobierz S.....h - Działo się dzisiaj, można uznać iż projekt #zyd2kzlotych ruszył pełna parą....
źródło: comment_j587uydQPsvhVGMeM95nc8xTTWyIQcmM.jpg
  • 13