Wpis z mikrobloga

Hehe kupiłem ostrzałkę Lansky, bo kobita ciągle mi śmiałą się że ma tępe noże i jaki ja facet skoro nawet noże pomidora nie kroją. Tak se pomyślałem że jest przed okresem i szuka awantury no ale naruszyła moje ego a noże są w miarę ostre używałem osełki do kosy raz na tydzień więc tępe nigdy nie były. zakupiłem to co na obrazku bo nie chciałem jakiejś super ostrzałki z jakimiś prętami do noży za 500 zeta gdzie najdroższy w mojej kuchni to kupiony w Lidlu za 25 zeta, no ale poświęciłem 60 zeta i zakupiłem ją. Spiekane węgle, ceramika i nawet do ostrzenia noża do chleba ząbkowanego który kupiłem za 8 zeta.

No i naostrzyłem noże i teraz uwaga...

Mam awanturę za zbyt ostre noże bo pokaleczyła sobie palce i ma pocięte i 8 jest w plastrach i pocięte blaty i przecięta deska do krojenia i zbita taka szklana bo ostrze weszło w szkło od boku i się rozsypała.

Kurde tak źle i tak nie dobrze.........

#kobiety #hormony #okres #zwiazki #survival #noze
AleksanderRoz - Hehe kupiłem ostrzałkę Lansky, bo kobita ciągle mi śmiałą się że ma t...

źródło: comment_AfSSWtg0hxbKrPT7hb0n6oeTKp7BnOTp.jpg

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
@L3stko: warto, jest dobra ale jest do szybkiego odrodzenia ostrza by było ostre ale nie do tego by zrobić z niego kosmiczną żyletkę albo coś na miano atomowego ostrzenia i sprawdza się do nie za twardych stali bo do tych ultra mocnych trzeba kupować prętowe i specjalne. Wszystkie kuchenne noże bez jakiś kosmicznych stali, nożyczki, skrobaki piłki naostrzysz na maxa i w kilka sekund, polecam gdy różowa ci suszy głowę
  • Odpowiedz
@Andradite: no to jest na razie najlepsze co miałem i jeszcze nigdy nie miałem takich skalpeli w domu, myślę sobie co by zrobiły te ostrzałki za kilka stów z nożami za kilka stów, przecież to tnie łączenia w atomach jak się machnie.

Jestem w szoku.
  • Odpowiedz
@L3stko: polecam, zainteresuj się, ale są jeszcze z prętami trochę droższe ale mi zależało na kieszeni by w niej ją mieć a jak w kuchni to jest taka z prętami która podobno ostrzy lepiej ale kosztuje około 90 zeta.

Nie reklamuje nic ale zainteresowałem się tą firmą bo kosztowo wyszło w miarę ok, jak pisałem do tej pory używałem osełki do kosy za 5 zeta:)
AleksanderRoz - @L3stko: polecam, zainteresuj się, ale są jeszcze z prętami trochę dr...

źródło: comment_MtgkJz9xPfGvswrofpXYvvwabsAbxCkc.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@AleksanderRoz: @Volt224: takie urządzenia nie nadają się do dobrych noży, w takich się liczy kąt, gradacja i kilka innych parametrów. Najlepszą rzeczą do ostrzenia noży jest whetstone w kilku gradacjach i oczywiście dużo praktyki
  • Odpowiedz