Wpis z mikrobloga

  • 702
Ktoś mi powie jaki jest racjonalny powód wprowadzenia #zakazhandlu?

Żeby wyjść na spacer z rodzinką? Pójść do kościoła? Czy zakazać dorobku studentom, i #!$%@?ć ludzi, którzy najzwyczajniej w świecie zapomnieli zrobić zakupów/nie mieli czasu w sobotę bo PRACOWALI?

Szedłem 20 minut do sklepu, drugie tyle czekałem w kolejce bo sklep prowadzi właścicielka i każdy każdego zna i jeszcze trochę pogadali, straciłem godzinę na zakupieniu napoi gazowanych. Mam ochotę komuś zrobić krzywdę, jestem #!$%@? bo w całym sklepie #!$%@?ło alkoholem, wszyscy tam tylko po to stali chyba (pic rel)

W Biedronce zrobiłbym zakupy w 5 minut max.

Super partia bulwo

#zakazhandlu #zalesie #truestory
Pobierz Reezu - Ktoś mi powie jaki jest racjonalny powód wprowadzenia #zakazhandlu? 

Żeby wy...
źródło: comment_nDgxLvHxdJJ9m2EB0DEfIq81kb6fWQpw.jpg
  • 118
@lubie_piwo Nie wiem, ale Czeczeni owszem, asymilowali się i jest ich ok. 100 tysięcy

Polacy wyjeżdżają z językiem angielskim w większości, no chyba że rozmawiali o tych bardziej sebixach, to nie wiem, mam mądrzejszych znajomych.
Ktoś mi powie jaki jest racjonalny powód wprowadzenia #zakazhandlu?


@Reezu: powód jest taki ze w "Solidarności" wkrótce odbywają się wybory nowych władz. Żeby obecne władze, przychylne tej najwyżej władzy, utrzymały swą pozycję musiały dostać argument, że coś udało im się wywalczyć. Więc ta najwyższa władza uchwaliła taki gniot jak ograniczenie/zakaz handlu aby zrobić związkowcom dobrze.
@artvn Szkoda że wszyscy oprócz kasjerów ucierpieli, pracownicy stacji benzynowych, funkcjonariusze służby publicznej, Inspektorzy pracy,
@Reezu: #!$%@?, stary, tu nie chodzi o twoją leniwą i nieporadną dupę ani o kupujących. Tu chodzi o sprzedających, którzy nie spędzają na zakupach godziny, tylko stoją za ladą #!$%@? 8 lub więcej godzin.

Jest możliwość prowadzenia handlu na własny rachunek w niedzielę, więc gdzie się podziali ci wszyscy miłośnicy wolnego rynku? PiS wam zrobił zajebistą niszę, czemu jeszcze z niej nie korzystacie, tylko dalej narzekacie w necie?
@Hound W dupie mam tę twoja "niszę" i "sprzedających" bo oni mieli jeden dzień wolnego w tygodniu czy tam dwa do wyboru, a tak mają niedziele i niczego nawet w urzędach nie załatwią ani nic.

@krul_internetu Będę wrzucać te "wysrywy" dopóty nie zostanie to zmienione bo mi to przeszkadza, a jak Ci coś nie pasuje niewolniku to dodaj mnie na czarnolisto, chyba że Ci ustawa zakazuje to mnie cmoknij.