Wpis z mikrobloga

Moja ex znajoma miała takiego bordera że współczuję jej chłopakowi XD
Raz jak do niej napisałam to odpowiedziała mi „spieprzaj” XDDD nie wiedziałam o co chodzi ale moje pytania olewała więc miałam w to wywalone. Potem wyszło że się na mnie obraziła bo spędzam dużo czasu z inną koleżanką (którą znam od podbazy) XD czaicie, 18 letnia laska się na mnie #!$%@?ła bo mam też innych znajomych XD
Innym razem na jej urodzinach jakaś jej tam przyjaciółka pocałowała w czoło chłopaka, którego friendzonował border. Myślicie, że zerwała z nią znajomość? Nie, obraziła się na swojego friendzona XDD
O tej świrusce mógłby powstać osobny tag bo ma serio zryty beret

#borderline #logikarozowychpaskow #truestory #coolstory #rozowepaski
  • 14
  • Odpowiedz
@laczka: jeden z niewielu przypadków które naprawdę brzmią jak borderline

(Taka osoba nie ma relatywizmu emocjonalnego, raz jesteś najgorszym smieciem bo nie pozmywales, a za chwile kocha calym setcem bo odkurzyles)
  • Odpowiedz
@laczka Tez mialam taka kolezanke. Nie spedzalysmy ze soba za duzo czasu, ale jak znalazlam sobie inna przyjaciolke, z ktora ona kiedys tez spedzala czas to zerwala ze mna kontakt. No chui, po latach jak przyjaciolki juz nie bylo to kolezanka sie pojawiła. Gadu gadu co przypadkowe spotkanie u wspolnego znajomego czy na miescie, czasem cos popisane, ale tez trwalo to chyba z niespełna miesiac, bo usunela mnie bez powodu ze
  • Odpowiedz