Wpis z mikrobloga

Dlaczego rodzice w Polszy są takim gównem? Nie mówię tu nawet o biedzie i kiepskich warunkach życiowych, bo to się zdarza wszędzie.

Mam na myśli sposób wychowania i sylwetkę większości ojców i matek. Większość z nich to typowi Janusze i Grażyny , wraki ludzi.

Nie potrafią zaoferować swoim dzieciom żadnych cennych umiętności, bo sami #!$%@?ą za najniższą u poganiacza niewolników.

Nie potrafią udzielić żadnych wartościowych rad, wręcz przeciwnie. Ile razy to już słyszałem że jak będę się uczył głupot w szkole,a coś osiągnę.Na pewno.Ci co się uczyli #!$%@?ą razem ze mną na magazynie w UK.

Nie mają zainteresowań. Przeciętny Janusz jedyne co robi w wolnym czasie, to #!$%@? harnasie przed TV. Może co dziesiąty 50+ latek w Polszy ma jakieś hobby, reszta wypala sobie mózgi przed telewizorem.

Znają się na wszystkim najlepiej, mimo że nic nie wiedzą. Niby nic, a #!$%@?. Ale gdy za 50 razem słyszę że europa zachodnia upada, to mam ochotę rozbić ścianę głową.

Wyglądają jak gówno i się obżerają. To co Janusze i Grażyny robią ze swoimi sylwetkami, to jest karygodne. Brzuch jak opona od tira, zadyszka podczas wchodzenia po schodach, przepite, nalane mordy, a o wątrobach z litości nie wspomnę. Grażyny nie lepiej. Ja rozumiem że kobieta po 40 to jest jak trup, ale no bez przesady. Dodatkowo ubieranie się w ubrania pamietające stan wojenny, oraz oczywiście #!$%@? stylówka.

#polak #polska #janusze #rodzice #polskiedomy
  • 5
@tankowiec_lotus: nie no ale on ma racje tyle że tych przeciętnych ludzi i tych ponizej nie bardzo widać np idziesz do grupki 10 osób i jedna z nich ma bardzo ciekawe hobby a reszta albo nie ciekawe albo przeciętne, ktora zapamiętasz?