Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
O co tu #!$%@? chodzi i dlaczego zawsze jest tak samo?! Na każdym etapie edukacji zawsze doczepiali się do mnie jakieś sebixy, ZAWSZE. Gruba nie jestem, mam trochę krzywy ryj ale bez przesady więc nie wiem dlaczego tak się zachowują. Przez takie zachowanie bałam się chodzić do gimnazjum. W liceum trafiłam na klasę gdzie są trzy zjeby i znowu się ze mnie śmieją (tym razem trochę dyskretniej ale widzę jak się nabijają), a ja tylko siedzę sobie z grupką znajomych i nikomu nie przeszkadzam. Co im to daje że z kogoś się pośmieją?
#przegryw #zalesie #gorzkiezale

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
  • 9
PlujacyWarchlak: Zdradzę Ci sekret co robic w takich sytuacjach. Jeśli kiedykolwiek znajdziesz sie w sytuacji w której będą się z Ciebie śmiali, nie dołuj się, nie płacz, tylko również się z tego śmiej. Miej do siebie dystans. Tacy ludzie oczekują tylko tego aby uprzykrzać komuś życie, jeśli zauważą że na Ciebie to nie działa zdziwią się i Ci odpuszczą.

Zaakceptował: kwasnydeszcz}
@AnonimoweMirkoWyznania:
miałam raz sytuację trochę odwrotną, ale podobną: głupie brzydkie karynki z jakiejś podmiejskiej wsi myślące że są takie super jako że tworzą świetną paczkę gadajace jakieś pierdoły.

Początkowo trochę nie wiedziałam co robić, bo nie miałam wcześniej takich sytuacji (raczej jestem miła dla ludzi więc zdziwiło mnie ich zachowanie). Potem po prostu patrzyłam na nie zgodnie z ich ilorazem inteligencji i wyglądem, nie unikałam kontaktów z nimi jeśli była taka