Wpis z mikrobloga

Popatrzyłem sobie dzisiaj na shitcoiny i muszę stwierdzić, że wygląda to nawet dobrze. Duża część znalazła swoje dna i zaczęła odbijać.
Dlatego wystawiłem dzisiaj masę zleceń kupna - to, co chcę kupić, wraz z cenami za jakie ustawiam kupno jest pod tym linkiem: https://imgur.com/a/Dq8bD

Jeśli bitcoin nie zrobi niczego głupiego, to naprawdę możemy mieć altseason w maju. A przynajmniej trochę pompek jak na początku stycznia - mi to wystarczy. Jest pewne ryzyko związane z kupowaniem teraz - ostrzegam, żeby nie było. Ja zaryzykuję - muszę mieć jak najwięcej bitcoinów przed halvingiem :)
#kryptowaluty #bcntrader
ch00dybcn - Popatrzyłem sobie dzisiaj na shitcoiny i muszę stwierdzić, że wygląda to ...

źródło: comment_6EPNvgHfgRbPHM2FDN5j6TjJUc0rRWz3.jpg

Pobierz
  • 35
@marcon13: ethereum na razie wygląda słabo (mówię o trendzie cenowym). Ale zaczyna się podnosić. To king shitcoin i jak zaczną się pompy na altach, to i to urośnie. Wcześniej pompy na ETH zaczynały altseason.

IMO ten PoS to pewnie będzie porażka. Tak jak DAO miało być taką rewolucją.
Kup coś dobrego chociaż QSP i REQ


@sprawdzajacy: wykresy wyglądają tak jak inne shity, ale oba są poniżej EMA20. Są dobre w sensie fundamentalnym czy jak?

ELEC


@sprawdzajacy: Token do handlowania prądem w Azji. Komu to potrzebne? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale takie scamy dobrze się pompują, pewnie będzie miało swoją pompę.
@m00n: jeszcze nie wiadomo co do BTC, możemy się odbić od 9k (silny opór).
co do altów - tak, zmieniam zdanie w obliczu nowych danych. Trzeba być rozciągliwym.
A twoje 7,5k jako dno to też się nie zgodziło o jakieś 1,5k :)