Wpis z mikrobloga

Popatrzyłem sobie dzisiaj na shitcoiny i muszę stwierdzić, że wygląda to nawet dobrze. Duża część znalazła swoje dna i zaczęła odbijać.
Dlatego wystawiłem dzisiaj masę zleceń kupna - to, co chcę kupić, wraz z cenami za jakie ustawiam kupno jest pod tym linkiem: https://imgur.com/a/Dq8bD

Jeśli bitcoin nie zrobi niczego głupiego, to naprawdę możemy mieć altseason w maju. A przynajmniej trochę pompek jak na początku stycznia - mi to wystarczy. Jest pewne ryzyko związane z kupowaniem teraz - ostrzegam, żeby nie było. Ja zaryzykuję - muszę mieć jak najwięcej bitcoinów przed halvingiem :)
#kryptowaluty #bcntrader
ch00dybcn - Popatrzyłem sobie dzisiaj na shitcoiny i muszę stwierdzić, że wygląda to ...

źródło: comment_6EPNvgHfgRbPHM2FDN5j6TjJUc0rRWz3.jpg

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ch00dybcn: A co z Syrią? Jeśli normalne indeksy się posypią, to krypto też pewnie oberwie? Nie wiem, jaki udział w rynku mają "duzi" inwestorzy, ale jeśli pójdzie w eter hasło "konserwować kapitał", to wątpię, żeby zostawili środki na rynkach krypto ( ͡° ʖ̯ ͡°)

I mam obawy przed powtórką jesieni, bodajże września - bulltrap, a potem dalsze spadki. Niby sytuacja całkiem inna, ale disbelief mocno.
  • Odpowiedz
@MrDarkenRahl: Szczerze mówiąc - nie sprawdzałem nawet, jak reagował rynek na takie wydarzenia (tzn. nie chodzi mi nawet o ceny ropy PO inwazjach, tylko same "niepokojące" wieści), ale obawiam się, że to dobra okazja do chwilowej paniki i skupienia niżej przez starych wyjadaczy jak Buffet i reszta ferajny (nie chodzi mi nawet o rynek krypto, ale on może podążyć za trendem). Takie tam januszowe lęki, ja nie znaju ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz