Wpis z mikrobloga

Drogie Mirki i Mirabelki!

Z okazji utworzenia nowy #biznes, a dokładnie marki ciuchów przygotowałem dla Was małe #rozdajo.

Spośród wszystkich plusujących ten post jutro, czyli w niedzielę (15 marca) o godz. 21:00 #mirkorandom wylosuje jedną osobę, która otrzyma koszulkę w dowolnym rozmiarze i kolorze.

Koszulki, które pojawią się już za kilka dni w sprzedaży na naszej stronie internetowej funnyfruits.pl produkowane są w całości w POLSCE. Każdy z elementów składowych, tj. dzianina wykonana ze 100% bawełny wysokiej jakości, haft z którego wykonany jest wesoły owoc oraz żakardowe metki sygnowane logo funnyfruits, są produkowane przez inną POLSKĄ firmę, co w rezultacie daje niepowtarzalny efekt końcowy produktu. Każdy z w/w elementów, a także opakowania, w których będą wysyłane produkty są przyjazne środowisku.

W skrócie funnyfruits to nowa marka, której strategia opierać się będzie na doskonałej jakości, minimalizmie, oryginalnym wzornictwie, przywiązaniu do detali, limitowanych edycjach oraz dbałości o środowisko.

Zachęcam również do odwiedzania naszych kanałów społecznościowych, gdzie pojawią się informacje o premierze. Każde polubienie i follow będzie oczywiście na wagę złota:
Instagram: funnyfruits.clth
Facebook: funnyfruitsclth
wiktor123 - Drogie Mirki i Mirabelki!

Z okazji utworzenia nowy #biznes, a dokładni...

źródło: comment_yekcXX97cKS0OFPBSMw80vrvG2FVqtM4.jpg

Pobierz
  • 69
  • Odpowiedz
@wiktor123: spoko, że elementem marki jest polskie pochodzenia produktu, pytanie czy klient dla którego tez jest to ważne będzie w stanie zapłacić 3x wyzsza cenę za to, rynek pokaże, powodzenia!
  • Odpowiedz
@wiktor123: ja rozumiem chęć zarobku, ale cena jak i wzór ro nieporozumienie, na próbę wstaw do lumpeks za 10 zł i patrz jak gnije na wieszaki. Na zwykłym targu za badziewną koszulkę zapłacisz 20 zł i po 5 praniach już nie wygląda efektownie, ale za 200 zł mam 10 takich koszulek z lepszym wzorem i te trzy ciepłe. Miesiące przechodzę bez problemu. Napisz mi za 6 miesięcy jak wam idzie
  • Odpowiedz
@dendi9 wszystko kosztuje, więc nie oczekuj, że ktoś kto stworzył swoją markę, będzie sprzedawał ją po 10 złotych sztuka xD Cena i tak nie jest przesadzona jak na własny produkt.
  • Odpowiedz
@plutokomuna: akurat interesowałem się tematem z dwa miesiące temu i w hurcie dobre bawełniane koszulki da się dostać za 20 zł przy większej liczbie jak np 5 kolorów po 100 sztuk to można cenę jeszcze zbić, a haft to jakie on ma wymiary 5na 5 cm?. Haft powyżej 100 sztuk o wymiarach 20x20 cm, albo trochę większy kosztuje 10zl jak nie jest bardzo skaplikowany. Każdy chce zarobić, ale ta cena
  • Odpowiedz
  • 42
@dendi9 koszulki nie są kupowane w hurtowni, tylko szyte przez jedną z najlepszych szwalni w Łodzi. oczywiście nie jestem w stanie przez internet przekonać nikogo do ich jakości. trzeba po prostu ją dotknąć/założyć na siebie. a jeżeli chodzi o ilość, to będzie bardzo limitowana, więc to też wpływa na cenę. haft natomiast jest oczywiście komputerowy i robiony jest na najnowszej maszynie. jakość widać na zdjęciu z haftem, na okularach na przykład.
  • Odpowiedz
@dendi9: no wzorem przegrali powiadasz? pewnie nosisz te syfiaste koszuli z logiem na pol klaty, jedyny wzor tutaj to logo marki, spoko opcja, moze sie podobac albo nie ale minimalizm na plus, a cena w cale nie jest z kosmosu, jak piszesz o koszulakch za 20zl jako o szczycie luksusu to pozostaje mi zostawic xd, same koszuli z hmu - basic i premium to odpowiednio 20 i 80zl a roznica
  • Odpowiedz
@RBNG: przecież wyraźnie napisałem, że na targu za badziewną koszulkę czytaj do dupy zapłacisz 20 zł. Połowa z was nie potrafi czytać z zrozumieniem a chce wielce wydawać się w dyskusję.Z logiem masz rację może się podobać, albo i nie, ale 99 zł za firmę no name, kiedy światowe znane marki są tańsze, albo niewiele więcej kosztują to nieporozumienie.
  • Odpowiedz
przecież wyraźnie napisałem, że na targu za badziewną koszulkę czytaj do dupy zapłacisz 20 zł. Połowa z was nie potrafi czytać z zrozumieniem a chce wielce wydawać się w dyskusję.Z logiem masz rację może się podobać, albo i nie, ale 99 zł za firmę no name, kiedy światowe znane marki są tańsze, albo niewiele więcej kosztują to nieporozumienie.


@dendi9: o jakich markach teraz mowisz?
  • Odpowiedz
@RBNG: jesteś niestety zbyt ograniczony, ja ci podam marki a ty zaraz wyjedziesz z kolejnym problemem, albo znajdziesz taka koszulkę co kosztuje 200 zł tej firmy itp
  • Odpowiedz
@wiktor123: akurat mocno siedzę w temacie, dlatego taki mały kubeł zimnej wody.

Gdzie te oryginalne wzornictwo?
Jaka jest filozofia marki?
Dlaczego ktoś powinien kupić u ciebie zamiast u konkurencji?
Koszulki szyte w Polsce? Super. Wszyscy szyja w Łodzi. Tym bardziej haft - taniej i prościej się
  • Odpowiedz
@goedenavond: Jeżeli mocno siedzisz w temacie, to coś chyba jest nie tak. Przede wszystkim z jedną rzeczą nie mogę się zgodzić. A mianowicie, iż łatwo jest stworzyć markę i zarabiać kasę. Jeżeli Tobie przyszło to z taką łatwością i masz z tego dużo pieniędzy to tylko pogratulować. Ja włożyłem w ten projekt mnóstwo czasu, wysiłku, środków i nerwów.
Jeżeli wszyscy szyją w Łodzi, to może dlatego, że jest to zagłębie
  • Odpowiedz