Wpis z mikrobloga

@farmaceut: Ja też... Ehhh, kiedyś to były czasy, teraz już nie ma czasów. Pamiętam jak kumpela powiedziała mi, żebym się nauczyła Photoshopa to będę mięć pracę, nauczyłam się i mam ;)
  • Odpowiedz
@xandra: Mi z kolei przypomina się jak to cały biolchem liczył na to, że dostanie się na UMed... Skonczylo sie tak, ze tylko 3 osoby (ja, kolezanka i kolega) jestesmy (o dziwo, na trzech roznych kierunkach :>), a reszta jakie chemie medyczne itp. ...
Normalnie w myśl Offspringu:
farmaceut - @xandra: Mi z kolei przypomina się jak to cały biolchem liczył na to, że ...
  • Odpowiedz
@xandra: Bo tak naprawdę liczy się to co umiesz. Szkoła nie gwarantuje zdobycia pracy. Gdybym całe liceum uczył
się tylko wiedzy w zakresie informatyki, lepiej bym na tym wyszedł. obecny system edukacji to rak
  • Odpowiedz
Gdybym całe liceum uczył

się tylko wiedzy w zakresie informatyki, lepiej bym na tym wyszedł. obecny system edukacji to rak


@tak_blisko: Ale byś nie wiedział jakie jest najgłębsze jezioro w Polsce i na cholerę jest mitochondrium w komórce ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@xandra: ja tez nie bo akurat pisałam takie rozszerzenia, że wbić się w klucz to nie był problem, ale znajomi na biol-chemie mieli przesrane bo oprócz nauki do matury musieli się tez uczyc sposobu formułowania zdań itp, a i tak sporo osob jeździło do CKE bo nie wierzyli ze tyle im uciachali punktów (i słusznie ze jeździli, moja kolezanka dzieki temu wywalczyła kilka punktów i się dostała na medycynę)
  • Odpowiedz