Wpis z mikrobloga

Transwestyta i bojownik LGBT znany pod ksywą Rafalala nagrywa swój atak na jakąś dziewczynkę, w trakcie którego bardzo przeklina i oblewa ją nieznaną cieczą niczym islamski bojówkarz kwasem.

Tak, ci chorzy ludzie potrzebują zdecydowanie więcej praw i pieszczenia się z nimi w przestrzeni publicznej.

Jak tam @artpop słyszałem, że jesteście ze sobą blisko w tym swoim tęczowym kółeczku, wszak w czasie ostatniej afery z pieskiem w sklepie miałeś info z pierwszej ręki i tłumaczyłeś tego osobnika. Co teraz powiesz?

#patologiazewsi #patologiazmiasta #polska #rafalala #rakcontent #bekaztransa XD
L.....i - Transwestyta i bojownik LGBT znany pod ksywą Rafalala nagrywa swój atak na ...

źródło: comment_6s3Ewp6tdUpoAnzD0lRPcTzgDj0vO16O.jpg

Pobierz
  • 106
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Lawrence_z_Arabii Ten człowiek jest chory psychicznie, nie wiem jak można z kogoś takiego robić celebrytę. Na następnego proponuję Miśka z Krakowa, choć on chyba ostatnio jest mniej agresywny

5+milionów osób lgbt w Polsce


@Holiday Gdyby to była prawda, to Polska byłaby chyba państwem z największą ich liczbą. Wątpię, że znajdziesz u nas 2mln osób LGBT
  • Odpowiedz
No tak skoro jedna jest #!$%@?ęta na łeb to trzeba od razu do gazu wszystkie 5+milionów osób lgbt w Polsce, zajebista logika ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Holiday: Przecież nie każdy homoseksualista popiera działania bojówek LGBT, ale co ja ci tam będę tłumaczył, skoro wierzysz iż 15% Polaków jest w LGBT XDDD
  • Odpowiedz
@Lawrence_z_Arabii: Ta cała akcja była już przesadą. NAWET JEŚLI ta dziewczyna jakoś krzywo spojrzała na Rafalalę, nie miał on prawa nagrywać jej, wyzywać, a w szczególności oblewać i poniżać przed tysiącami osób, które oglądają te snapy. Brak mi słów. Trzeba w końcu się tym zająć, bo gościu czuje się bezkarny
  • Odpowiedz
Wrzucam do jednego worka wszystkich bojówkarzy LGBT, bo przyjęli go do swojego grona i zaakceptowali.


@Lawrence_z_Arabii: kto go przyjął? Kim są ci "wszyscy"? Wszyscy, którzy nie są homofobami/rasistami?

Jeżeli tak to ja chcę #!$%@? wszystkich prawaków z Wykopu, wszak niektórzy z nich wykopywali znaleziska z nazistowskiej strony The Daily Stormer, a skoro nie wszyscy się ich wyparli oznacza to że wszyscy tych ludzi "przyjeli do swojego grona i zaakceptowali".
  • Odpowiedz
@Holiday: 5 mln lgbt XDDDDDDDDDDDDDDDDDDD chyba jak policzysz młodzież wszechpolska która im "towarzyszy" w marszach wraz z policją ochraniającą i pomnożysz razy 10 xD
  • Odpowiedz
Ta cała akcja była już przesadą. NAWET JEŚLI ta dziewczyna jakoś krzywo spojrzała na Rafalalę, nie miał on prawa nagrywać jej, wyzywać, a w szczególności oblewać i poniżać przed tysiącami osób, które oglądają te snapy. Brak mi słów. Trzeba w końcu się tym zająć, bo gościu czuje się bezkarny


@Obiekcja: Czuje się bezkarny, bo już za jedną taką akcję, tylko wobec dorosłego, wzięto go do TVN na wywiad, w którym
  • Odpowiedz
Jestem LGB i to coś powinno się leczyć. Nie akceptuje jej, a większość tego środowiska to #!$%@? patologia ( ͡° ʖ̯ ͡°).


@Oseghe: największą winę w tym ponosi TVN, bo gdy ten typ (nawet nie miał żadnej operacji i dalej można go swobodnie nazywać "samcem", bo jedyne co robi to się przebiera i maluje) wykonał pierwszy taki atak, to zaprosili go do telewizji i rozpromowali.

On
  • Odpowiedz
@Lawrence_z_Arabii: Najbardziej wkurza mnie to że rosły facet, udający kobietę, atakuje dziecko bo ta dziewczyna nie ma nawet 15 lat.I jest jeszcze z tego dumny żeby, nie było dla mnie to i kaktusa może udawać o ile nie będzie tutaj atakował niewinnych osób ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Feminizacja twarzy, sylwetki (w tym biust) itp., to 'zero operacji'?


@artpop: ja mu w biustonosz nie zaglądałem, a z twarzy wygląda jak paskudny facet, za to wiem, że instrumentarium po którym zwyczajowo określa się płeć, akurat sobie zostawił.

W sam raz, żeby napastować małe dziewczynki.
  • Odpowiedz
  • 1
@Lawrence_z_Arabii #!$%@? jak ja się z tobą zgadzam. Kiedyś byłem zdania że takie oszołomy to jest mniejszość i nie ma co psów wieszać ale teraz tylko mnie utwierdzil, że #!$%@? całe te towarzystwo i nigdy nie opowiem się za nimi poprzez głosowanie, wyrażenie opinii, jakkolwiek, bo ja będąc na ich miejscu odcinalbym się od takich terrorystów, pietnowal ich bo działają na szkodę całego ruchu, ale jeśli ruchom lgbt taki śmieć nie
  • Odpowiedz