Wpis z mikrobloga

@ravau:

Naprawdę słucham wszystkiego, bo na moim Spotify lata Metallica, ACDC, Armin, Above Beyond, Gorillaz, Guetta,

SoAD, Celine Dion, M Jacksona

Muzyka robiona pod gimbusów, przepełniona autotune i prostymi patentami.

ACDC


prostymi patentami

gdy jesteś tak zaślepiony hejtem, że stajesz się skończonym hipokrytą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Byłem psychofanem Taco do Marmuru. Płytki na półce itp, ale to co #!$%@?ł na Szprycerze i tutaj to jest taki flip, że teraz kisne jak go słyszę. I bardzo mi szkoda Rumaka. :(
Jeszcze się #!$%@? dziwi, że traci kumpli, jak sodowa do baniaka uderzyła.
  • Odpowiedz
Nie rozumiem skad ten hejt na tako, ani tym bardziej na que. Chociaż nie jestem jakimś fanem, to nie można im odmówić robienia czegoś nowego i innego niż ubierania dzieci w kominiarki i #!$%@? policji xD


@hpiotrekh: Co
  • Odpowiedz
\

Nie rozumiem skad ten hejt na tako, ani tym bardziej na que. Chociaż nie jestem jakimś fanem, to nie można im odmówić robienia czegoś nowego i innego niż ubierania dzieci w kominiarki i #!$%@? policji xD


@hpiotrekh: W sumie jak ktoś czerpie informacje nt. aktualnych "trendów" z TV, czy z radia to faktycznie może mieć taką opinię. A wystarczy poszperać, by znaleźć artystów którzy to przebijają obecną "scenę" we wszystkich
  • Odpowiedz
Znawca tutaj. Sprawdziłem jakiś kawałek 8 kobiet, gówno jak chyba cały polski nowoczesny rap. Bit, styl, autotune, marny tekst. Skąd taka moda na te #!$%@? przyspieszenia? Naprawdę gimby się tym jarają? Też przez paręnaście lat słuchałem głównie rapu, ale przynajmniej dobrego. Nie martwcie się, jak skończycie 15 lat to zaczniecie odkrywać muzykę tak jak ja. Rap jest nudny, nie ma to jak dźwięk gitary, i świetny wokal. Łapcie trochę dobrej muzyki chamy.
  • Odpowiedz
Przecież to gówno dla dzieciaków 16-19 i niedorozwiniętych 20+ Kilka lat temu, wydaje mi się, że tego typu twórcy wstydziliby się wchodzić na rap scenę, bo by ich środowisko #!$%@?ło. Ale wiadomo jakie mamy czasy teraz....
  • Odpowiedz
@marcelus: Ta płyta jest strasznie słaba, taka w sumie o niczym, poza tym odnosze wrażenie że jest to płyta Taco, a quebo jako gość. Ja strasznie nie lubię Taco nawet solo, ale uważam że solowe albumy Que 10 razy lepsze niż ten
  • Odpowiedz
@ravau: oczywiście, że to czysty hejt, próbujesz być elokwentny wypisałeś stek obelg. Co innego gdy coś ci się nie podoba bo tego nie zmienię ale co innego wylewać wiadra pomyj żeby usprawiedliwić swoją opinię tak jak ty ¯\(ツ)_/¯

TacosrakoHemingwey to dno.

to jest obelga

Muzyka robiona pod gimbusów

to samo, jeszcze w dodatku głupia bo po pierwsze, głównym targetem tego duetu nie są gimbusy a studenciaki a po drugie robienie
  • Odpowiedz
Nie wiem jak to jest ale styl taco mi sie nigdy nie podobal a que jakos #!$%@? wraz z rozwojem kariery. Mam wrazenie ze im wiecej ma dziar, tym #!$%@? nawija. Kiedys technika rozkladal na lopatki. Nie zawsze nawet wiedzialem o czym nawija, mimo ze znalem teksty na pamiec, bo zachwycalem sie rymami i wlasnie technika. Moze po prostu jestem oldschoolowy gosciu i nie jara mnie ten caly newschool. Powiedzialem.
  • Odpowiedz