Wpis z mikrobloga

Chłopaki robią całkowicie coś nowego połączenie #!$%@?ęcia Quebo i spokoju Taco ale nie wiem jak to będzie się miało na koncertach, które też są w nowej formie dlatego, że dla bardzo dużej publiczności. Ciekawi mnie czy będą umieli rozbujać tłum))¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@biesy: rozwalają mnie tacy ludzie xDD "W KONCU W HIP HOPIE COS O NIE #!$%@? POLICJI" jakby bonus rpk z firmą królowali na listach xD przeciez juz malo kto robi w ogole taki rap, ehh, nie przemowisz do normickich słuchaczy
  • Odpowiedz
Ja tam szanuję i słucham głównie w aucie, muzyka ma mi dawać przede wszystkim przyjemność z samego odsłuchu, a nie, że włączam sobie podczas jazdy żeby zastanawiać się czy tekst dorównuje głębokością rowu mariańskiego.
  • Odpowiedz
@marcelus: XD Wykopki podaja ostr jako przyklad dobrego rapu
A jego 3/4 starych plyt w tym „masz to jak w banku”
To jest o tym ze siedzi na bałutach i zioło jara,sorry ale w Polsce i chyba na swiecie nie ma idealnego rapera. Jak wyda cos dobrego to zaraz cos #!$%@? albo na odwrot
  • Odpowiedz
@marcelus dwa kawałki dobre, jak na całą płytę to słabo. No, ale hajs się zgadza gimby wydały kieszonkowe i za to szanuje ten projekt, mówią, że z gówna bata nie ukręcisz, a jednak.
  • Odpowiedz
@marcelus: Z jakiegoś FB:
"Ciekawe zagadnienie z dziedziny MUZYKA I BIZNES o polskim vacie. Do płyty Taconafide jest dołączony ultra kretyński zin z fragmentami ich konwersacji na fejsbuku. Serio, okrutne to jest, dyskusje typu "ej skończyłeś - no kończe - no spoko podeślij jak skończysz". Możemy się zastanawiać nad tym dlaczego taki zin jest dołączony do płyty, ale każdy kto się nad tym zastanawia jest po prostu głupcem, więc chętnie niosę
  • Odpowiedz
Naprawdę słucham wszystkiego, bo na moim Spotify lata Metallica, ACDC, Armin, Above Beyond, Gorillaz, Guetta, SoAD, Celine Dion, M Jacksona


@ravau: Tak właśnie wyobrażam sobie playlistę tych co na CV w rubryce zainteresowania wpisują "film, muzyka, podróże"
  • Odpowiedz